Padomju laika filmu fotoaparāti

Ko jus teiktu, par fotografesanu ar padomju filmu fotoaparatiem? Kada ir jusu pieredze?

fotaparaats (2009-05-20 16:01)      Tīri zinātniskos nolūkos var bildēt arī ar sērkociņkastītēm vai kartona kastēm iz pod holoģiļņika... /tas pilnā nopietnībā/ citādi tam milzu jēgu nesaskatu!

fotaparaats (2009-05-20 16:05)      karoče jebļa ofigennā a rezultāts labākajā gadījumā tikai mazliet atpaliks no vienkāršas dSLR. Tur, protams, ir arī sava nozīme tehnikai ko lieto, bet pieļauju, ka runa varētu būt par zenītu vai smenu. Ja neesi to darījis, tad paies krietns laiciņš kamēr iemācīsies pareizi noeksponēt bildi, lai to nesajātu. a rezultātu jau redz tikai attīstot! :D

zaulons (2009-05-20 16:21)      pieredze ļoti liela kaut kādi 15 gadi, bet kā bija iespēja strādāt ar Canon un Nikon ta uz reiz ari sāku ar tiem bildēt, bet tagad tas jav tads ka hobijs tikai var palikt, jo katram aparātam savi plusi un mīnusi.
Čaika, Smena un tam līdzīgie der lomogrāfijai.
Spogulenēm bieži aiskariņi ķerās un reizem kada mala tumšaka var palikt, jo ne kas nav mūžīgs.
Vidējā formāta tādi ka KIEV vai Salut,ir protams labi, bet tur vel vis kaut kāds aprīkojums vajadzīgs.

joens (2009-05-20 18:09)      Oponēšu iepriekšējam runātajam, Čaika un un Smena neder lomogrāfijai, jo dod pārāk labu rezultātu.

Ja autoram ir konkrēts jautājums, var atbildēt, bet, ja tikai papļāpāt, tad visādu fotoforumu ar štata flūdotājiem ir pārpārēm.

30 gadus veci japāņi nemaksā ļoti dārgāk par made in CCCP, taču visos pārējos aspektos sit pušu dajebko.

Uhuhuu (2009-05-20 18:20)      Ciešama. Bet aparāts ir tikai kastīte, kas ielaiž gaismu. Svarīgākais ir tālāk - ciešama objektīva lietošanā, kontrasta un krāsu izvēlē pie letes, uzņemtā attīstīšanas un pasniegšanas mākā. Aparāts ir tikai kastīte.

Palomino (2009-05-20 18:42)      Pieredze vislabākā, vēl tagad pietrūkst iespundēšanās pieliekamajā, lai attīstītu filmiņu un tiktu līdz bildēm.:)) /piemin ar klusuma brīdi savu FED-4

riks (2009-05-20 18:51)      Kijevam un 1 Salūtam 1 laba īpašiba - var ielikt Zeiss stiklus. gan DDR (kuritsja nje ptjica, GDR nje zagranjica!) Zeisu, tak tomēr.

Uhuhuu - aparāts ir tikai kastīte,

kā ta, kastīte, bet ne 1-kārši kastīte, kastīte, kura lec no nagiem ārā, spogulim paceļoties un uz kuras matsikla redzi labi, ja 2/3 tā, kas vēlāk uz filmas.

karroče, ja esi mazohists, iepied kādu locekli skrūspīlēs - lētāk un vairāk kaifa noķersi!

selnija_ (2009-05-20 19:40)      Ir ilggadēja pieredze, apmēram 15 gadi, mīļais labais Zenit 3M joprojām tiek glabāts tagad jau kā dāvana, ģimenes relikvija, piemiņa. `Pirms gadiem 4 gan pamēģināju, šis tas sanāca, bet vairs cilāt negribas, lai gan cits aparāts nav.

riks (2009-05-20 22:27)  1   CCCP fotoaparati - kvalitate ir 4x augstaka neka ar digitalo.

1. excuse mois, kādās mērvienībās mēri kvalitāti?
2. (gadījumam, ja nezini, digitalkām a diezgan daudz modeļu) ar kādu digitālo salīdzini / salīdzināji pirms 5 gadiem (HA,HA)
3. nme visi aparāti, kas nav SSSR (Staljin Spizdjil Sto Rubljei / Sami Sosralji, Sami Rabotajetje) ražojums, digitālie.

ludisd (2009-05-21 01:00)  1   man draugs stājoties darbā vienā avīzītē priekšgājējam nodemonstrēja ar kurpju kasti fotogrāfa meistarklasi, kaut gan savā studijā bildē ar digitālo, kuras cena ir vairāki tūkst. ls, ne jau kameras biezums nosaka meistara klasi, bet prasme rīkoties ar to kas rokās. cik atceros no skolas laiku foto pulciņa, smenai8 bij lielāka izškirtspāja nekā visām krutajām padomijas un ap to spugulenēm.

Exstars (2009-05-21 01:26)      Tīri tehniskas atšķirības...:)Un parastos vairs neražo/neattīsta.Bet parastajām spogulenēm netiek pieminēti pikseļi un cik miljonu krāsu toņus šās atpazīst...tā ka digitam līdz tām vēl augt.Bet darbošanās ērtību,stabilizācijas un citu funkciju rezultātā digās ir ļoti labs jebkādam uzdevumam.Ja tev jāfoķē spektrālās analīzes un marsa virsma,tad laikam tomēr parastā derēs labāk...:)
P.s Vēl pavisam nesenā pagātnē policijā digitālās foķenes neskaitijās pierādijums simtprocentīgs,kamēr ar to pašu smenu foķēja notikuma vietu...

av2 (2010-01-14 08:12)      Bija kaadrez man ,mantojumaa no teeva ,Zenits. Melnbaltaas taisiija lloti labas. Nekaadu probleemu nebija. Vajadzeeja tikai kaadu pieliekamo maajaas paartaisiit par mazu labratoriju.Principaa , tas fotoaparaats veel ssodien darbojaas, es domaaju:) Digitaalaas gan nobeidzaas viena peec otras. Vai arii izlaizz labaakas un tev jaamaina tikuntaa :)

piteks (2012-03-12 19:44)      Ja ir mazohistikas novirzes, tad var pamēģināt, lai pārliecinātos, cik daudz labāki tagadējie ciparu fotoaparāti

Hammer (2012-03-26 21:48)      Ar FED-5- vielabākā prakse, kamēr nosprāga aizkari. Vajag labu filmu skaneri, labu fotoprinteri un- uz priekšu!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu