Erotiska profesionāla fotosesija

Vai kāds var ieteikt profesionālu fotogrāfu vai studiju erotiskai fotosesijai? Mani neinteresē mājas apstākļos veikta fotosesija, bet studijā vai brīvā dabā ar profesionālu fototgrāfu ar labu portfolio, labām gaismām, smuku make-up un stilistu.

lapsu_aacis      www.osy.lv
daargi, bet andrejs savu darbu zin.

amailija      paskatījos osy mājas lapu - labs tiešām ļoooti labs, bet dārgi gan tas varētu būt:)

Lucy      k.roskalne@gmail.com

baltais500      Armands Lutums
www.Lutums.lv

Tvittija      Raksti draugos Dainim Dēricam vai Imantam Urtānam. Cik maksās nezinu, uzraksti viņiem personīgu vēstulīti un pati noskaidro. Bet viņi ir profesionāļi, bildes sanāk super!

jewel      Ar D.D. var sarunāt arī par velti, ja esi gatava un atļauj, ka bildes drīkstēs publiskot ;)

lapsu_aacis  1   jaa, labs. parasti, fotosesijas ar vizaazhistu un stilistu ilgst no 3- 7 stundaam, ja tas ir 1 modeles portfolio un paredzeeta paargjerbshanaas un meikapa mainja. ar to jaareekjinaas. veel nesen andrejs man bija atsuutiijis speshel ofer- studija+ stilists+vizaashists= 150-300 lati(apjoms nosaka cenu) tas NAV daargi par TAADU darbu, nu nav! es saprotu- latvieshi = santiimpiseeji veel tie, bet apmaksaat veselas studijas darbu individuaalai sesijai, taa ir pat ljoti adekvaata summa. galu galaa, shii nav pirmaas nepiecieshamiibas prece shis ir luxury , ar to reekjinieties.

riks      jewel, nezolīdi!

dzzekiss      Es varu pa leto.Neesmu profesionalis,meikapu nelieku,bet bildes bus,garanteju.

elina_baumane      var pie manis...

riks       foto Erotiska profesionāla fotosesija no Profesionālas erotiskas fotosesijas tik ļoti neatšķiras, kā malta vistu gaļa no vistu maltas gaļas, bet.

jaukais_saldais      Principā Tavs jautājums ir tas pats "Spogulīt, spogulīt, saki man..." Tikai spoguļa vietā ir fotogrāfs.

Man šķiet, ka labāk būs, ka Tev būs vīrietis, kas Tev, kailai esot, pateiks, ka tu esi pievilcīga un iekārojama. Tad nebūs nepieciešama maksas fotosesija. Pieļauju, ka mērķis ir ieraudzīt sevi, kur t.s. "profesionālā fotogrāfa" uzdevums ir fotogrāfijā atklāt Tavas dailes šķautnes, rakstura akcentus utt. Taču lietderīgāk būs un arī lētāk, ja Tu vairāk nodarbosies ar sportu, mīlēsies un fotogrāfa funkcijas aizvietos Tavs vīrietis.
2011-04-28

UzminiiNu      Fotogrāfi gan paši ir tie lielie santīma pisēji, kad pašiem nākas maksāt:D.
Īpaši jau Latviešu fotogrāfi:D.
2011-07-02

repusklepus      Es parasti no dāmas neplēšu nekādas naudas par fotosesiju . Galvenais, lai viņai būtu vēme skaisti nopozēt . 2011-07-19

fortunijs      visas savas draudzenes esmu mudinājis uz erotisko fotogrāfēšanu, bet neviena nav rakstijusies. 2011-11-28

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu