kā var fotogrāfijā ievietot vēl citas fotogrāfijas?

nomainīt fonu, savienot divas bildes kaut kā mākslinieciski

kreituse  1   ar copy, paste

kreituse      tieshi taadaa veidaa, ieselekteet bildi- edit- copy , pariet uz bildi uz kuras grib uzkopet ieselekteto, edit - paste un bilde bus uzkopeta virsuu otrai....

Mezhavecis      Nesanāks arī.Tam vajadzīgs fotošops,bet tā ir maksas programma.Bija viena baigi sarežģītā bezmaksas,tik neatceros kā sauca.Ja baigi vajag,rocies pati pa gūgli.Iemet foto apstrādes prog. Tur bija kaut kāds bezmaksas top 10.Starp tām arī bija viena lietojama.Tā kā pats ar to neaizraujos,toreiz papētīju,pamuļķojos,it kā viss gāja.Bet nosaukumu toč neatceros.

joens      Nevajag fotošopu. Ja dikti pacenšas, kaut ko var sameistarot arī wordā. Bet labāk palūkot, ko tā stndarta windows office pakete piedāvā (ne paint), tur ir šis tas piemērots, bet, tā kā pats nelietoju, precīzi nepateikšu.

Vucis      Pavisam vienkārši: atver bildes, ar jaunu slāni izliek vienu virs otras, ģenerē slāņu maskas, tad ar mīkstu otu padara redzamas nepieciešamās vietas. Ak, jā pirms tam ar nepieciešamajiem rīkiem jāpiekoriģē krāsas, lai sader kopā. Atkarībā no bildēm būtu nepieciešamas vēl kādas korekcijas, bet tas nav grūti. Visai elementāri.

viecha11      picasa bezmaksas, un nemies cik gribi!

niknis      Gimp. Var diezgan daudz ko sadarīt. Pats gan viņu nevaru ciest, jo lietoju fotožopu, bet, ja roka nav ielocīta, tad nav tik traki.

Dakters      Aizmirstam vārdu Photoshop - izskatās, ka daži domā, ka photoshop tulkojumā ir grafiskās apstrādes programma. Bet tā nav. Photoshop ir Adobe izstrādājums, bet Adobe nav vienīgā firma, kas uztaisījusi grafisko redaktoru.

Vucis      Te jau arī neviens nejautā AR KO TO VAR IZDARĪT, bet gan KĀ. Acīmredzot, autorei pašai ir skaidrs, AR KO viņa to paveiks.

edmunds1969      Visvienkāršākais veids:
1) atver jaunu PowerPoint prezentāciju;
2) tukšā slaidā iekopē fotogrāfiju, kuru gribi paturēt kā pamata bildi;
3) Uzkopē virsū uz tā slaida otru fotogrāfiju, bet mazākā izmērā, lai var redzēt abas;
4) Iebloko abas bildes (ceru, ka zini, kā to dara);
5) Atver Paintu;
6) Iekopē Paintā abas ieblokotās bildes. Turpat arī labo, kas labojams. Kad viss ir izlabots :), izmanto izvēlni un "izgriez" to daļu, kuru tev vajag, tad ar peles labo pusi uzklikšķini uz izvēlētā laukuma, Copy un Paste atpakaļ uz tā paša PowerPoint jaunu slaidu.
7) Ar labo peles pusi uz jau kombinētās bildes, "Save as Picture" un izvēlies, kur gribi saglabāt un kādā formātā (piem JPEG) gribi saglabāt.

Lūk arī visa māksla, ko var veikt ar primitīvām Microsoft Office programmām. Izklausās sarežģīti, bet patiesībā tas ir pavisam vienkārši. Paņēģini. Veiksmi :)

Diena      Lieliski to prot izdarīt "labais1952" !

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu