Kailums.

Kādas ierīces Jūs ziniet , ar kurām apģērbti cilvēki redzami pliki ? )))

Anufrijs    8 Saule.

Aina_Ko    15 To ierīci sauc par iztēli

lapsene58    1 Vai tad citu iespēju vairs nav?

elsa    3 Rokas - ja ļauj, izģērb.

smooth    1 18:07 ; 100++ Iztēle!

Kosema    3 Nūdistu pludmalē-pats apģērbts,bet citus vari redzēt kailus.

janisb      Kalašņikovs, tas kas AK47

Freddy Krueger  1 1 Savulaik SONY bija spiesti pazemināt savu izstrādājumu kvalitati, jo tie, nezinu gan, cik lielā mērā, bet ko lidzigu spēja... Tas gan bija laiciņu atpakaļ...

siikaa16  2 6 Rentgena aparāts un lidostas ķermeņa skeneris.

Alisa    4 Rentgens darbojas apstarojot "objektu" ar rentgena stariem un sekojoši mērot atpakaļ atstaroto staru intensitāti. Blīvās struktūras, kā kauli šos starus absorbē vairāk, nekā mīkstie audi. Līdz ar to no kauliem "nav, ko paņemt atpakaļ" un rentgena bildē paliek gaišas kontūras tajās kauliem atbilstošajās vietās, bet mīkstie audi redzami vairāk vai mazāk vienmērīgi tumši. Līdz ar to rentgens rādīs mūsu skeletu. Vai tas ir tas, par ko interesējas oho sexy zaķi, tas cits Q😆

Sigvarts60    1 Labāk lai nav tādas ierīces. 99% gadījumos negribēs redzēt tos plikumus. :)

rinkulis    1 Nu nezinu kontekstu, bet vispār plānāks audums ir caurspīdīgs infrasarkanajam starojumam. Ja ir fočuks ar noņemtu IR bloķējošo filtru, un šaurjoslas infrasarkanais filtrs - labā apgaismojumā drēbju virsējā kārta paliek diezgan "caurspīdīga".

https://www.youtube.com/watch?v=CpWBIt2gjzY

Alisa    2 Vai šeit:
https://www.quora.com/Is-it-true-that-you-can-see-through-clothes-with-an-infrared-camera
I won´t provide specifics, but yes, there is a band of near IR wavelengths that, when there is a strong enough broadband white light source (to sufficiently illuminate the target with these wavelengths as well), they will pass through many synthetic fabrics, hit the skin underneath, get reflected,pass through the fabric again, and can then be detected with a camera that can sense these wavelengths. They are near enough to visible light that some CCD cameras can detect them. If you filter out the visible light, you´ll have a nice s/n ratio of only reflected IR and that´s going to mean skin.

Now, they´re effectively greyscale, oddly shaded images that look more like a film negative than an actual photo, but if the target is sufficienly illuminated, they will provide ample detail to leave little to the imagination.

Using such technology for the purposes of “peeping” on grainy images of nakedness is a criminal act in most jurisdictions in the USA and can carry some very serious penalties including having to register as a sex offender. So, if that´s your thinking, I´d advise against it.
Neiesaka! D)

rokons  1 8 Alisa!!!!! 20:47 Rentgens ir caurstarojošs ne atstarojošs rīks. Tā nav ultrasonogrāfija.
Kauli ir ar lielāku optisko blīvumu kā mīkstie audi, tāpēc tie uz ekrāna paliek mazāk caurstaroti. Sk. FIZIKA 11 klasei :D

dabasmiilis  2 4 Mani radīja ar tādu aparātu jau smadzenēs. Šī iemesla dēļ es nekad uz ielas neskatos uz džekiem, izģērbju tikai meitenes.

Vaukskis      Šļirces

Alisa    1 https://www.fda.gov
CT, radiography, and fluoroscopy all work on the same basic principle: an X-ray beam is passed through the body where a portion of the X-rays are either absorbed or scattered by the internal structures, and the REMAINING X-ray pattern is transmitted to a detector (e.g., film or a computer screen) for recording or further processing by a computer.

Šeit savukārt stomatoloģijā uzskatāmi parādīts, ka sensors=x ray detektors novietots AIZ pētāmā objekta, t. i. savāc un vizualizē OBJEKTAM cauri izgājušo, nevis atstaroto enerģiju:
https://www.dentalcompare.com/Featured-Articles/1994-Digital-X-Ray-Sensors-Placement-for-Optimum-Ima
ges/
Rokonam taisnība...
Nevis atstarotie, bet cauri izgājušie stari dod mums attēlu
Atvainojos, bet ceru, ka neviens tāpat nelasīja, ko es vakar vakarā uzrakstīju.

Freddy Krueger      Wow, "varžu dīķī" uzradies kāds, precīzāk - kāda, kura operē ar faktiem, nevis stumj prastu bla, bla, bla, un pat objektīvi māk openēt "nezinīsiem"!
Bravo, Alisa! :-)

filmasmultenes  3   Ieliec slepto kameru sieviesu tolete bus tev plikumi :-) :-) :-) :-)

Freddy Krueger    1 #filmasunmultenes fui, kāds tu atpalicis... Da i - ko tu ieraudzīsi rundukā, ja vien neiemanīsies kameru podā ielikt? Mūsu dienās dara citādāk, skatās video no pielaikošanas kabīnēm... xD

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu