Datu atjaunošana

Datu atjaunošana - jautājumi un diskusijas

Kā atgriezt izdzēstās bildes no iphone ? (1)
Pārliekot bildes no iphon uz pc copy paste, tālāk uz fleš, kaut kas notika un no fleša bildes pazuda, bet no pc un no iphone jau paspeju visu izdzēst. Kā un vai var dabūt bildes no iphon?
Tipa moš kaut kādi card recovery var daļēji līdzēt, ja no pieslēdz kā ārējo atmiņu. ··· Datu atjaunošana: Kā atgriezt izdzēstās bildes ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Cietais disks - pazuduši dati, ko darīt? (6)
Izravu no datora cieto disku,bet vinu neizledzu,un tagad viss saglabatais ir pazudis. Vai ir iespeja dabut atpakal,visu kas bij saglabats cietaja diska?
Teorētiski ir, ja tas saglabātais tika ierakstīts diskā, ja pazudušas nelielas izmaiņas, piemēram labojumi dokumentā, tad ar galiem, jo acīmredzot kompis nav paspējis datus diskā ierakstīt... iespēja. tas ir pareizs vārds. rīt pēc 22.00 uzraksti. ja man tas viss nonāks rokās, nākamajā dienā būs. "iespēja", to ņemt vēŗā. a kas uznaaca, ka raavi to cieto aaraa? Kaa filmaas...?
A taa, esi paarleicinaats, ka paskatiijies vissu cietu? Kas iisti pazuda ?
Visdrīzākais, ka varēs ne tikai saglābt datus, bet pat diska struktūru. Nezinu, protams, kas pa failu sistēmu, visdrīzākais ar dubulto žurnalēšanu, kas atvieglo situāciju. Pirmais ko mēģināt - atjaunot MBR. Ja nepalīdz, vilkt uz citu disku failus pēc magic numbers, nu piemēram jpg, mp3, zip. Testdisk ir ļoti labs šādiem mērķiem. Ja to nedarīsi pašrocīgi, padomā, kas tev tai diskā bija iekšā, un vai to ir droši dot servisam utt. Pamēģini to datoru iestartēt no SystemRescueDC, un apskaties vai visi faili vietā. ··· Datu atjaunošana: Cietais disks - pazuduši dati, ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Pazuda fotogrāfijas pēc Windows pārinstalēšanas (17)
Pārinstalēju WINDOWU . Visas fočenes pazuda ,kādi 20 GB . Žēl gan ! Kādu progu izmantot ?
man liekas, ka ir 20 GB, nevis 20 gab. likvidēti.
kur attēli atradās, konkrēti? kurā mapē un kādā diskā?
Nu unformat diez vai ko ldzēs, šī ir pati vienkāršākā proga kāda vien ir iespējama bez jebkadiem datu atjaunošanas algoritmiem. Jo faktiski skanē tikai nulto celiņu un katram ierakstam atjauno pirmos bitus, tādējādi padarot tos redzamus un nekas vairak.
Ir vesela kaudze progu kas skanē disku pa sektoriem, vai klāsteriem, saucas to kā gribat būtība no tanemainās. Un kompilē failus. Tad nu ar tādu ir jāiet pāri, cita ceļa šinī gadījuma nav. Jo kā mineju disks nav formatēts bet gan jaunā OS ir pa virsu pārlikusies vecajai versijai un tadējādi ir zudusi saikne starp OS un diska saturu. Kautgan tīri praktiski ja vecākam logam liek pāi jaunāku versiju visam būtu jāsaglabājas (par ābolu un linuksiem nezinu jo nav pieredzes). Taču ja jaunā versija netīk un liek atpakaļ veco tad gan par visu diska saturu ir jāaizmirst, ja nav rezerves kopijas. Nezinu kāpēc Bils par to nav padomājis. Laikam jau tāpēc lai visi pirktu tikai atjauninājumus un nedomātu par atpakaļceļu. Tas no personīgas pieredzes.
Fargo, tu gan esi tik dārgs ka sāc jau te cilvēkiem piestadīt preiskurantu. Neticu ka tavs darba devējs tev maksā 20 laši stundā. Zinot cik saņem puiši par darbu 2-3 vietās par atteicīgu darbu, tavs ceņiks izklausās kā fantastika. Turklāt darbs bez garantijas atgūt datus. Būsim ari reālisti, noskanēt 120GB disku ar failu atgūšanu var aizņemt pat pāris dienaktis. A reālais darbs ir tikai pievienot disku pie cita PC un palaist progu. Ko tad sanāk ka klientam nāksies vel maksāt ari par to laiku kad tu iziesi uz balkona nopirsties vai te ohujā sēžot kulakā sitīsi? Pareizāk jau nu būtu iekasēt par reāli atgūtajiem datu gigabaitiem. Un ja nav izdevies tad atdot mantu un pateikt soryy un aiziet kaktā nokaunēties nevis maksu prasīt.
A par tam visām iepriekš minētajā speclabaroatrijām, man ari nav pārliecības ka Lavijā vispār kautkas tāds kādam ir, ieskaitot pat specdienestus. Tā ka atliek tikai vienīgi spec softs kas ir dabūnans netā, tiesa n
Da noteikti quick format ticis izmantots, lielaakaa dalja datu varu dereet tur ir, tik ar katru minuuti to datoru lietotjot samazini iespeeju jebko atguut. Ja ir vēlme vari ņemties ar recovery tooļiem, tie ir daudz un dažādi, uz tā paša datora neko neinstalē, labāk izmanto tos, kuri bootojas no kāda ārējā nesēja. loģiski, to disku vajag pie cita datora kaut vai kā ārējo un tad skanēt.... Pastāsti sīkāk kā tu to Windowu pārinstalēji? Liki pa jaunu vai laboji veco, vai disku formatēji - pastāsti, nekautrējies ... ··· Datu atjaunošana: Pazuda fotogrāfijas pēc ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
ka var atjaunot mozillas vesturi? (5)
sveiki vai ir iespejs atjaunot vesturi mozila ja ta tikusi izdzesta?
Nevar. gribi passpioneet? Nē to nevar izdarīt, var dublēt ja vēl nav izdzēsts ,bet ja ir izdzēsts tad diemžēl nekādi neatjaunosies. Gribi noskaidrot, vai krāpj? Ja ir aizdomas, tad tā visticamāk ir, arī bez vēstures! ja sērfo incognito režīmā , tad nekāda vēsture vispār nesaglabājas. Es tā daru. Un nav jāčakarējas ar atsevišķu ierakstu tīrīšanu.
Ja gribi špionēt uzliec uz visiem kompjiem vienu user priekš firefox ( vai attiecīgi priekš chrome) Kādreiz lietoju keylogger, bet tas kā vīruss un tāpēc kompja drošības sistēmas varētu censties neļaut strādāt.
http://free-keylogger.en.softonic.com/
··· Datu atjaunošana: ka var atjaunot mozillas ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Portatīvais ar Windows Vista - pazuduši faili pie ieslēgšanās (6)
Izládéjás dators un izslédzás. Ieslédzu uzládét nav redzama info visi faili kaut kur , vai ir iespéjams atgút failus ?
kad dators tiek ieslēgts, konkrēti ko tu redzi(kādi uzraksti, logi), kāda info nav redzama? saproti, "lec lodziņš" ar to ir par maz pat minējumiem. vajag vismaz kaut kādu tekstu vai konkretāku aprakstu.

tad jau labi, ka viss ok tagad.
Windows Vista ir ļoti neizdevies produkts, kuru pats Microsoft ātri aizvietoja ar citu. Bet ja nebūtu vistas, nebūtu zelta olas Windows 7. Vistas atbalsts beidzās 2012. gadā, bet XP tikai 2014 beigās un WIN7 beigsies 2020. gadā! PS jau tuvojas Windows 10 būs pēc 20 dienām! sakaopee savus failus flashkaa, vai aareejaa H.Drivee. Kameer nav par veelu. Un tiec vallaa no taas vistas ASAP.
Aiznnemies no pazinnas WIN7 orgginaalo disku, ielaadee,apdeito driverus , nopeerc par 15$ WIN nummuru, aktivee WIN7. Aizmirsti probleemas.Es veel ieliktu , kaut nelielu, SSD HD jaunu.Jo iespeejams, ka orgginaalais HD irst nost.
Vai, veel labaak, iedot kaadam , kas to vissu izdaris.
··· Datu atjaunošana: Portatīvais ar Windows Vista - ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Datu atjaunošana uz cietā diska (14)
Datorā uz ekrānvirsmas bija Folder (dzeltena mapīte), kur iekšā bija vajadzīgas bildes un Word materiāli. Šodien pa nakti daudz ko šķiroju un izrādās visu to mapi esmu izdzēsis un pēc arī no mistkastes izdzēsis ...
aizmirsti, psec taviem datiem vai arī maksā kādam kas to māk izdarīt Labāk jau tiešām pasaukt kādu zinošāku datoros-neiespējami tas nav.
Vari sekot šai instrukcijai; http://www.icare-recovery.com/windows-7-recovery/windows-7-permanently-deleted-files-recovery.html
ja gribi ko saglābt vai lai kāds cits saglābj tad vēlams neko nedarīt ar to datoru lai nesabojā to ko vēl var glābt Tad kas tev aktuālāks: ēst vai folderi atrast? Kā tu vari vēl pie datora darboties, ja 3 dienas neesi ēdis? Īpatnējs stils - ja cilvēks lūdz palīdzību, bet palīdzēt nevari vai negribi, kāpēc nodarboties ar apņirgšanu, apcelšanu? ··· Datu atjaunošana: Datu atjaunošana uz cietā ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Cietā diska atjaunošana (8)
Datoru Guru, labprāt uzklausītu Jūsu ieteikumus. Kā reanimēt ārējo cieto disku, pašas spēkiem ?
izmantoju getdataback. arī ārējiem. ja ir nobrucis failžurnāls, nevis fizisks defekts, darbojas labi. 1) pabaigt RTU elektroniķus, tad varēsi kvalitatīvi diagnosticēt problēmu (kaste beigta, disks vai failsistēma)
2) ja beigta failsistēma, tad seko fargo ieteikumam, ja kaste, tad izņem no kastes un piespraud pie kompja
3) ja beigts disks, tad pamācies vel gadu par HDD kontrolieru programmēšnu, disku uzbūvi, nopērc speciālo programmējamo kontrolieri pa 2000$, uzbūvē telpu, kurā speciāli filtri attīra gaisu no putekļiem, jauc disku ārā, maini galviņas un kasi datus ārā.

Ja slinkums mācīties un investēt tehnikā, tad nolobi kantorim 300ls un dabūsi savus datus atpakaļ
griezies pie datorurkja 6746 8014 Iisti viiri Backup netaisa. Es iesaku noteikti tagad iegaadaaties Acronis True Image, Paragon, vai EaseUS ToDo Backup, jo ir labas atlaides un atriktiis peec tam probleemas. Ja pie lietas, tad cik vitaali svariigi dati ir tev uz HDD? Protams var meegjinaat ar kaadu no programmaam dabuut aaraa, bet ja nopietni, tad tas pasaakums izmaksaas daargi. Ja rodas tādi jautājumi, kā to izdarīt pašai, tad labāk neķeries klāt.
Būs tikai sliktāk, ja pēc tam vēlesies, lai kāds izdara to tavā vietā.
··· Datu atjaunošana: Cietā diska atjaunošana lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Datu atjaunošana (20)
Sakiet lūdzu, kur Rīgā var optimāli atjaunot datus no beigta HDD? Netā nekas prātīgs nemeklējas. Varbūt varat arī cenas pateikt, par 1 GB? Cietais ir 650 GB, ar kontrolieri viss kārtībā, cietušas galvas un virsmas. Ārējais ...
Cik dzirdēts, tad skaitlis parasti ir trīsciparu un ne vienmēr pirmais ir "1"
Ja neko lētāku nevar atrast, bet servisu cenas šķiet par dārgu var mēģināt nopirkt identisku jaunu disku un pārlikt plates. Darbu uzticēt gan vajadzētu kādam kurš ir jau iepriekš jaucis HDD.
cenas saakas aptuveni no 50 ls un......................... Cik beigts ir HDD? Ja tikai bad sektori un nav bojājums mehānikā, tad iespējams piekonektēt šo HDD kā ārējo disku un pārrakstīt datus! ja bojaatas ir galvas, vari aizmirst par datu atjaunoshanu. un tie,kuri tev sola, ka to VAR, diUsh. lv NAV taadas aparatuuras, lai to vareetu izdariit. iespejamiiba,ka kaadam tas izdosies ir driizaak negatiivas, nekaa pozitiivas.
parasti shajos gadiijumos tiek paprasiita nauda un garantijas nekaadas netiek dotas. naudu atpakalj neredzeet.

man zinaamaa laboratorija UK to dara par cenaam,kuras saakas no 700 maarcinjaam, atkariibaa no bojaajuma , kuru nosaka tikai darba laikaa ar bojaato cietni.

un ja te kaads meegjina iestaastiit (Richdy (2010-02-13 18:32) ) , ka shaada laboratorija eksistee latvijaa, tad es gribu zinaat, kursh te ir tik bagaats,ka ir speejis iegaadaaties pusotra miljona veertu aparatuuru un par shaadu pakalpojumu njem 50+ latus?! ARDESI LUUDZU! :DDD
njuu. pirms pusotra gada.. tajā Jelgavas ielā (tur FS servisa cetrs ir) man prasīja 20 par 1Gb
(ja viņi saka, ka nevar atjaunot datus.. palūdz, lai kāda sieviete paraudā.. pēc 1,5h piesvanīs un pateiks, ka datus izdevās saglabāt :DDD )
··· Datu atjaunošana: Datu atjaunošana lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kā telefonā atgūt bildes? (4)
bildes telefona netika dzestas, vienkarsi pazuda
Vai mākonī tās nav saglabātas? tak noskanē telefona atmiņas partīciju un atjauno, ja vienkāŗši pazuda, tad failiem tik flagi noņemti, galvenais neko pa virsu nerakstīt jaa, jaaa :) intresanti , man nekad nekas "pats no sevis " ne telafonaa, ne datoraa nav pazusis .
Kautko jau saspaidiiji, a?
Kaa atguut? Hmm, ....kas par telafonu? Jaameklee kaada gudraaka programma, parasti hakota, lai ieliist telafonaa, arii tur, kur razzotaajs negrib, ka lien.
youtube ieraksti krieviski kā atgūt pazudušās bildes un simtiem padomi. ··· Datu atjaunošana: Kā telefonā atgūt bildes? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kā atgūt datus no Samsung telefona? (5)
Samsung tika udeni uz paris sekundem. Zavets dienu, salikts kopa, sad un tad ieslegt var bet touch screen ne uz ko nereage un ievadit kodu nevaru. Mikro SIM karte ielikta cita telefona, strada net tur nesaglabajas it neviena kontakta. Ka, ...
Ja nav bijis google account, tad teci vien uz servisa centru, būs pa dārgo, bet - varbūt spēs ko izvilkt. Teorētiski varētu mēģināt ar Samsung Kies (softelsi telefona un PC savienošanai), bet - ja neslēdzas iekšā, var arī neizdoties, jo, ja pie PC jau slēdzi, tad būtu bijis jāredz.
Ja bija google account - tad, pa lielam, visam vajadzētu būt tur, pie reizēm veikta back-up, protams.
Izjauc vēlreiz, un ieliec 3litrenē (aizvākotā) ar rīsiem uz nedēļu. Ja touchscreen neatdzīvojas, tad apstaigā mobīlā remontkantorus, gan jau kāds būs ar mieru nocelt datus pieliekot citu ekrānu Mākoni jeb google acc vajag izmantot lai nerastos šādi gadijumi. meizi!

Nevajag mākoni, to var aiznest vēš. Vecais mīļais papīra blociņš. Tur nekad nekas nepazūd, ja esi ierakstījis, tad tas tur būs vēl gadu desmitus.
Tikai nepadomā, ka nedrīkst telefona ko tādu turēt. Bet dublet jau drīkst uz papīra.
Daudziem telefoniem var pieslēgt datora peli(vajag pāreju nopirkt) un rīkoties. Viss atkarīgs no tā, kāds telefons. Man ir S7, tam točna var ··· Datu atjaunošana: Kā atgūt datus no Samsung ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu