Diapozitīvi

Diapozitīvi - jautājumi un diskusijas

Filmu skeneris.

Planšetskeneris ar filmu skenēšanas opciju.

Pārfotografēt ar digispoguļnieci, īpaši, ja atrod diapozitīvu pārfotografēšanas ierīci:
http://www.alanwood.net/photography/olympus/slide-copier-all.jpg
http://img1.pc-magazin.de/Dias-und-Fotos-digitalisieren-C-8b02229-16772632.jpg
nez, cik tādi maksā? lietojams filmu skaneris sākas no 200eur jvk.lv 1 diapozitīva skanēšana 0.7 eur - tas nozīmē ka skanera pirkšana atmaksāsies, ja jāskanē vairāk par 300 diapozitīviem. Es izmantoju CanoScan 5600F skeneri. Var izmantot ka parastu skeneri, gan arī skenēt diapozitīvus un filmiņas. Priecē tas, ka diapozitīvi nav jāņem laukā no rāmīšiem, žēl, ka var vienlaicīgi tikai 4 dipus noskenēt. Cena ap 200 eiro. skanēšana nopietnāka padarīšana par pārbildēšanu ar macro glāzi. ja kvalitāte no svara, vaig filmu skaneri. ··· Diapozitīvi: Kā digitalizēt diapozitīvus? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Bildes no diapozitīviem (5)
Jautājums par diapozitīviem. Man ir pāris kastītes ar agrās bērnības diapozitīviem. :) Izdomāju, ka nebūtu slikti, ja kādu bildi no jamiem uztaisītu. Nu, un jautājumi sekojoši - vai to var izdarīt, vai kāds to ir darījis, ...
j atminja nevilj, noteikti ko taadu vareetu izdariit muusdieniigas apartuuras, jo liekas ka tolaik kad veel videokameras bija ljoti tarkshkjoshas to vareeja. Maajas apastaaklos gan nne.
Aiznes uz tuvaako hvz-foto vietu un pajautaa, vai pazvani.
neesu gan nekad meegjinaajis taadas izvirtiibas dariit, taka tikai ieteikums kontakteeties ar speciaalistiem.
www.bfs.lv
www.jvk.lv
www.flera.l v
www.fotolukss.lv
utt.
painteresejies jebkuraa fotosalonaa un vaidziigaa informacija buus rokaa un arii domaju ka vini tew uztaisis tas bildes Par to naudu ko izteereesi fotosalonaa investee sev CanoScan 3200F un taisi kaadas bildes gribi,gan no dipiniem ,gan parastajaam melnbaltajaam un kraasainajaam filminaam.Kvalitaate laba un nav nekur jaaiet. Me ar rakaajoties pa mantaam taadas atrada, aiznesu uz foto bodi un uztaisiija priimaa kvalitaatee, nekaadas atkshjiriibas, ka savus 20 gadus atpkalj taisiita ;) Cena taada pati kaa digitaalajaam... ··· Diapozitīvi: Bildes no diapozitīviem lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu