Failu glabātuves (mākoņservisi)

Failu glabātuves (mākoņservisi) - jautājumi un diskusijas

Kur internetā visdrošāk glabāt fotogrāfijas? (30)
Sakarā ar to, ka 90% manu fotogrāfiju ir datorā, gribētu nodrošināties un vērtīgākās saglabāt kādā drošā vietā internetā. Kopš viens flešiņš nobruka, sāku par to piedomāt. Svarīgi -> lai var ērti ar tām darboties, ...
internetā glabāt vispār neko nedrīkst. Kniebeej, vai tie 500 kadri dienaa ir taadi, ko jaasaglabaa meeneshiem un gadiem? Ja jaa, tad buutu inteeresanti uzzinaat, ko tu bildee.
Mana gan pieredze raada, ka sabildeejot kaudzi ar kadriem, glabaashanas veerti ir labi ja katrs piektais, un arii tad veel demokraatiski veerteejot.
Mākonī. Viena no sakarīgām vietām ir Flickr. Ir jau tāds dropbox.com , tikai nelolo ilūzijas, ka "attiecīgi orgāni" vajadzības gadījumā (a varbūt arī - bez vajadzības) labprāt apskatīs visus tavus foto. Tas jau sen nav noslēpums, ka visi šie "bezmaksas" servisi (facebook, google, arī "draugiem.lv" ir vieta, kuru izmanto visi attiecīgie dienesti un orgāni :) Man domāt glabāt kaut ko vairāk par 10GB online ir baisi neērti. Pat pie mūsdienu interneta ātrumiem kopēt šurp turp tos 10GB aizņem pārāk daudz laika. Ārējais cietais disks un rezerves kopijas visam kas svarīgs - nekas labākas nav izdomāts. ··· Failu glabātuves (mākoņservisi): Kur internetā visdrošāk ... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
SkyDrive vai Dropbox? (9)
Izņemot bezmaksas atvēlētos GB, kādi plusi vai mīnusi vienam un otram? Gribētu dzirdēt arī lietotāja parastā viedokli. Vēl, laikam pastulbs, jautājums: vai no vecākām Win versijām varēšu tikt klāt Skydrive?
Man Dropbox šķiet darbojas labāk. Gandrīz ne reizi nav bijušas aizķeršanās ar failu sinhronizāciju. Skydrive gan dažreiz nesaprot, ka parādījušies jauni faili.
Pie tam Dropbox-am ir pieejama failu vēsture.
Tikai žēl, ka par brīvu tikai 2GB.
/paceļ roku kā datordura parastā/

Lietoju abus.

Dropbox ideāls, ja katru dienu strādā ar vairākiem failiem no dažādiem datoriem. Var dabūt vairāk Gb, ja uzaicina citus, kuri vēl nav aicināti un tie uzinstalē Dropbox uz sava datora. Izpēti piedāvājumus kā dabūt vairāk. Ja pareizi atceros, vajag sekot Twitterī un facebook.

Skydrive labāks, ja liek publiskus failus. Man privātie ir Dropbox, publiskie Skydrive.

Tik nezinu kā uztaisīt failu satura rādītāju. Skydrive tādu dikti vajadzētu.
owncloud labāks :D Ar Dropboxu esmu apmierināts. Ja grib 2GB vietā bez maksas dabūt 28 GB, tad konts jāizveido no HTC ierīces un jāizpilda 5 vienkārši nosacījumi no 7 prasītājiem ;) drive.google.com - 15GB free, 100GB ´plāns´ lētāks par dropbox. Dropboxim kā vecākam servisam varētu būt vairāk integrācijas ar citām aplikācijām (mobilajām visbiežāk). Skydrive nelietoju. ··· Failu glabātuves (mākoņservisi): SkyDrive vai Dropbox? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu