Filmu fotokameras

Filmu fotokameras - jautājumi un diskusijas

Istenais fotoVerkis FED 3. (22)
Ar lielu prieku jasaka, ka mana ipasuma, muziga ipasuma,ir nonacis,Fed 3, istenais old school fotoaparats,idiala darba kartiba Jusu pieredze, atzinas,reala prakse saskarsme ar so manuprat isteno fotaparatu, ( man realas pieredzes ar so ...
Ja kādam patiesi kārojās šos vēsturiskos dažadu zīmolu fotoverķus un objektīvus sadabūt, tad jums jābrauc uz Vāciju, precīzāk iepretī Koln Hauptbahnhof dzelzceļa stacijai, pie pašas Ķelnes katedrāles atrodas veikaliņš, kura par cenu, krietni zem 100 Eur pārdod bagātīgā klāstā gan vis visādus filmu vecus fotoaparātus, gan daudz visdažādāko maināmo objektīvu tiem. Un visi bija darba kārtībā, ja kas. Piem kkas vizuāli līdzīgs FED, bet japānu maksāja 47, -Eur. Tā kā, ja kāds domā, ka tamlīdzīgi opīšu laika aparāti ļaus manāmi "uzvārīties", tad man jūs jāsarūgtina. Vismaz Ķelnes gadījumā noteikti. Atziņa tikai viena - šobrīd pa lētu naudu nopērkamas gan Canon gan Pentax gan citu normālu zīmolu filmu kameras. NAFIG jālieto sūda FED? Un kāpēc nenopirkt īsto šī aparāta vectēvu Leica, nevis sliktāko kopiju? Vai tagad vēl var tā elementāri iegādāties visas ķimikālijas, kas nepieciešamas filmas attīstīšanai un bilžu taisīšanai? Foto filmas un papīri arī pieejami? Savā laikā izdelītēju milzīgo melno bilžu taisītāju- tik daudz vietas aizņēma- tur reāli vajag atsevišķu laboratoriju - tumšo istabu - tātad ļoti ekskluzīvs pasākums pa manai saprašanai, ja reāli grib to "verķi" likt lietā - a ja pieredzes nav, tad būs Tev interjera elements - nekas vairāk. koko, filmiņas mūsdienās var gan pats attīstīt (tb ir visas ķimikālijas pieejamas), gan aiznest uz fotokantoriem un tās attīstīt tur. Tas pats pēc tam ar bildēm no filmiņām :)
Problēma šajā gadījumā ir ar tehniku. Ar vislielāko varbūtību šim būs nosprādzis eksponometrs (pieļauju, ka autoram nav ne jausmas, kas tas par zvēru). Un gan jau virsū ir sūdīgais industars. Kas rezultēsies milzīgā procentā brāķa bildēs :) Plus šiem krievu ražojumiem vēl var būt visādas kaites, kā salipušas lapiņas slēdzim, gar aizmugurējo vāku tiek iekšā "nepareizā" gaisma utmldz. Opim, kā reiz, līdzīgs aparāts (FED bija, bet neatceros versiju) bija - viņš to vairāk pa darbnīcām vadāja, nekā bildēja :)

Bet ja jau šis ir īstenais fotoverķis, tad jau nav domāts bildēšanai, bet izrādīties hipsteru aprindās :) Un tam tas ir kā radīts :D

P.S. Augstāk jau ieteica, kas jāskatās, ja uz filmiņas grib bildēt. Varu piebilst, ka vēl ir arī platās filmas - tās hipsteriem patīk vēl vairāk.. :D Vienīgais, ko nevajadzētu, ir izvēlēties Lubitelu :)
··· Filmu fotokameras: Istenais fotoVerkis FED 3. lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu