Filmu fotokameras

Filmu fotokameras - jautājumi un diskusijas

Istenais fotoVerkis FED 3. (22)
Ar lielu prieku jasaka, ka mana ipasuma, muziga ipasuma,ir nonacis,Fed 3, istenais old school fotoaparats,idiala darba kartiba Jusu pieredze, atzinas,reala prakse saskarsme ar so manuprat isteno fotaparatu, ( man realas pieredzes ar so...
Atziņa tikai viena - šobrīd pa lētu naudu nopērkamas gan Canon gan Pentax gan citu normālu zīmolu filmu kameras. NAFIG jālieto sūda FED? Un kāpēc nenopirkt īsto šī aparāta vectēvu Leica, nevis sliktāko kopiju? Vai tagad vēl var tā elementāri iegādāties visas ķimikālijas, kas nepieciešamas filmas attīstīšanai un bilžu taisīšanai? Foto filmas un papīri arī pieejami? Savā laikā izdelītēju milzīgo melno bilžu taisītāju- tik daudz vietas aizņēma- tur reāli vajag atsevišķu laboratoriju - tumšo istabu - tātad ļoti ekskluzīvs pasākums pa manai saprašanai, ja reāli grib to "verķi" likt lietā - a ja pieredzes nav, tad būs Tev interjera elements - nekas vairāk. koko, filmiņas mūsdienās var gan pats attīstīt (tb ir visas ķimikālijas pieejamas), gan aiznest uz fotokantoriem un tās attīstīt tur. Tas pats pēc tam ar bildēm no filmiņām :)
Problēma šajā gadījumā ir ar tehniku. Ar vislielāko varbūtību šim būs nosprādzis eksponometrs (pieļauju, ka autoram nav ne jausmas, kas tas par zvēru). Un gan jau virsū ir sūdīgais industars. Kas rezultēsies milzīgā procentā brāķa bildēs :) Plus šiem krievu ražojumiem vēl var būt visādas kaites, kā salipušas lapiņas slēdzim, gar aizmugurējo vāku tiek iekšā "nepareizā" gaisma utmldz. Opim, kā reiz, līdzīgs aparāts (FED bija, bet neatceros versiju) bija - viņš to vairāk pa darbnīcām vadāja, nekā bildēja :)

Bet ja jau šis ir īstenais fotoverķis, tad jau nav domāts bildēšanai, bet izrādīties hipsteru aprindās :) Un tam tas ir kā radīts :D

P.S. Augstāk jau ieteica, kas jāskatās, ja uz filmiņas grib bildēt. Varu piebilst, ka vēl ir arī platās filmas - tās hipsteriem patīk vēl vairāk.. :D Vienīgais, ko nevajadzētu, ir izvēlēties Lubitelu :)
Kopš bērnības esmu bildējusi. Jau trešajā klasē nopelnīju bilžu kopētāju, ķīmiju padomju laikos varēja nopirkt katrā kolhoza bodē, tāpēc tas nebija nekas sarežģīts. Tad tika izmēģināti dažādi "ziepju trauki", kamēr nonācu tur, kur šobrīd - pie pro tehnikas. Kaut kādu laiku ar sajūsmu izbaudu tās sniegtās iespējas, bet kaut kad iestājas fāze - gribas kaut ko , kas zīmē savādāk. Un kas zīmē savādāk? Dažādi vecie objektīvi. Ir manas paaudzes vecuma objetīvs un mazliet jaunāki ar ko spēlējos, bet jūtu, ka drīz būs stadija, kad gribēsies pašai attīstīt , kopēt bildes kā vecajos laikos. Līdz tam vnk ir jāaug. Tavā gadījumā - noslauki putekļus un noliec plauktā. Jeb ,kā Bazhix saka - hipsterojies.:D ··· Filmu fotokameras: Istenais fotoVerkis FED 3. lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu