Foto druka

Foto druka - jautājumi un diskusijas

Labas kvalitātes fotogrāmatu izgatavotājs par saprātīgu cenu (3)
Kāda ir jūsu pieredze, ieteikumi? Vēlams Rīgā.
Rīgā. BaltijaS Foto Serviss, Pulkveža Brieža ielā 3. Vairākas reizes esmu tur pasūtījusi fotogrāmatas un kvalitāte bija lieliska. reizēm kuponos ir akcijas fotogrāmatām :)
pati izmantoju picturehappy.lv esmu apmierināta
No pieredzes_zem 16 centiem uz kvalitāti nav ko cerēt.. ··· Foto druka: Labas kvalitātes fotogrāmatu ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Bildes no diapozitīviem (5)
Jautājums par diapozitīviem. Man ir pāris kastītes ar agrās bērnības diapozitīviem. :) Izdomāju, ka nebūtu slikti, ja kādu bildi no jamiem uztaisītu. Nu, un jautājumi sekojoši - vai to var izdarīt, vai kāds to ir darījis, ...
j atminja nevilj, noteikti ko taadu vareetu izdariit muusdieniigas apartuuras, jo liekas ka tolaik kad veel videokameras bija ljoti tarkshkjoshas to vareeja. Maajas apastaaklos gan nne.
Aiznes uz tuvaako hvz-foto vietu un pajautaa, vai pazvani.
neesu gan nekad meegjinaajis taadas izvirtiibas dariit, taka tikai ieteikums kontakteeties ar speciaalistiem.
www.bfs.lv
www.jvk.lv
www.flera.l v
www.fotolukss.lv
utt.
painteresejies jebkuraa fotosalonaa un vaidziigaa informacija buus rokaa un arii domaju ka vini tew uztaisis tas bildes Par to naudu ko izteereesi fotosalonaa investee sev CanoScan 3200F un taisi kaadas bildes gribi,gan no dipiniem ,gan parastajaam melnbaltajaam un kraasainajaam filminaam.Kvalitaate laba un nav nekur jaaiet. Me ar rakaajoties pa mantaam taadas atrada, aiznesu uz foto bodi un uztaisiija priimaa kvalitaatee, nekaadas atkshjiriibas, ka savus 20 gadus atpkalj taisiita ;) Cena taada pati kaa digitaalajaam... ··· Foto druka: Bildes no diapozitīviem lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu