Foto (fotogrāfēšanas) kursi un apmācība

Foto (fotogrāfēšanas) kursi un apmācība - jautājumi un diskusijas

Foto kursi pusaudžiem (6)
Kur pusaudžiem apgūt foto mākslas pamatus? Palasīju inetā, ka var it kā Fotoskola.lv, bet vai kāds ir mēģinājis tur mācīties, ir kāda pieredze?
Kā nevar iemācīt? Gleznot nevar iemācīt? Kas par muļķībām... Talants - tas ir jēdziens, ko izgudrojuši slinki cilvēki, lai attaisnotu savu slinkumu un izskaidrotu citu cilvēku panākumus. VISU var iemācīties - VISU. Pat dziedāt var iemācīties tāds, kam rīkle nav dota.

Un fotomākslas pamatus vislabāk ir apgūt no sākuma patstāvīgi, tad varbūt domāt par kādu izglītības iestādi (pulciņu - Rīgas Skolēnu Pilī ir fotogrāfēšanas pulciņš) vai, ja nopietni, tad var mēģināt piekantēties par palīgu, kādam zināmam fotogrāfam.
Nesaprotu,ar ko atshkjiras fotokursi pusaudzhiem no visparejiem fotokursiem...fotograafeet,taapat,kaa gleznot nevar tikai iemaaciit,tur jaabuut talantam un kadra izjuutai. pad laikos 34. prof teh skola bija foto nodaļa, vai tagad ir vasts skola, diemžēl nezinu vajag sākt, DOGVILLE

tad tikai var noskaidrot, ir vai nav izjūta
Labs resurss, kur aplūkot izglītības iestādes ir šeit:

http://www.niid.lv/niid_search?level_1=&qy=foto&x=0&y=0

Iespējams mācīties gan par budžeta līdzekļiem tā personīgajiem līdzekļiem. Lai veicas! :)
··· Foto (fotogrāfēšanas) kursi un apmācība: Foto kursi pusaudžiem lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Foto un fotografēšanas pamatu apguves portāli (8)
Iesakiet portālu latviešu vai "angliešu" valodā, kurā mūžīgais iesācējs varēti labi uztverami un soli pa solim atklāt foto pamatus, tehniskos terminus un slengu.
www.fotoblog.lv Uzslēdz savam Canon-am A-automātiko režīmu, un fotografē priekšmetus, kurus apspīd gaiša gaisma, nevis- aiz kuriem ir gaišs gaismas avots. Labā gaismā&tuvumā- var pat ar Galaxy S3 SAMSUNG telefonu labu bildi dabūt, bet tumsā&tālumā pat Canon-s nepalīdzēs. http://photo.net/ http://www.my-photo-school.com/ Nav rociņu,nav cepumiņu, ja nemāk izvēlēties free, tad jāmaksā :D
Un par lasīšanu ar neviens naudu neprasa...
··· Foto (fotogrāfēšanas) kursi un apmācība: Foto un fotografēšanas pamatu... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu