Fotogrāfijas

Fotogrāfijas - jautājumi un diskusijas

Kur internetā visdrošāk glabāt fotogrāfijas? (30)
Sakarā ar to, ka 90% manu fotogrāfiju ir datorā, gribētu nodrošināties un vērtīgākās saglabāt kādā drošā vietā internetā. Kopš viens flešiņš nobruka, sāku par to piedomāt. Svarīgi -> lai var ērti ar tām darboties, ...
internetā glabāt vispār neko nedrīkst. Kniebeej, vai tie 500 kadri dienaa ir taadi, ko jaasaglabaa meeneshiem un gadiem? Ja jaa, tad buutu inteeresanti uzzinaat, ko tu bildee.
Mana gan pieredze raada, ka sabildeejot kaudzi ar kadriem, glabaashanas veerti ir labi ja katrs piektais, un arii tad veel demokraatiski veerteejot.
Mākonī. Viena no sakarīgām vietām ir Flickr. Ir jau tāds dropbox.com , tikai nelolo ilūzijas, ka "attiecīgi orgāni" vajadzības gadījumā (a varbūt arī - bez vajadzības) labprāt apskatīs visus tavus foto. Tas jau sen nav noslēpums, ka visi šie "bezmaksas" servisi (facebook, google, arī "draugiem.lv" ir vieta, kuru izmanto visi attiecīgie dienesti un orgāni :) Man domāt glabāt kaut ko vairāk par 10GB online ir baisi neērti. Pat pie mūsdienu interneta ātrumiem kopēt šurp turp tos 10GB aizņem pārāk daudz laika. Ārējais cietais disks un rezerves kopijas visam kas svarīgs - nekas labākas nav izdomāts. ··· Fotogrāfijas: Kur internetā visdrošāk ... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Foto malu apgriezējs (giljotīna) (8)
Kurā veikalā var nopirkt to ierīci ar kuru kādreiz senos laikos apgrieza fotogrāfijām malas jeb kādu līdzīgu ierīci, kura varētu skaisti sagriezt A4 formāta lapas?
Papira nazis, laikam, to sauc. www.bfs.lv var pameklet, ja taja HAOSA orientejas. Pats arii tadu labprat iegadatos,nu ne parasto fotoskeri bet esmu redzejis krievu laika razotu tadu agregatu ar mainamiem asmeniem(žiletem) lids A# formata lielumam var ielikt un graizit... Kancelejas precju bodees i, bet taads ar asu rulliiti, kaa krievu maxaaja 8 Ls, firmas maksaa 25 vai vairaak. aizej fotoklubaa Riiga, tur komisijas veikala ir jaabuut ta ierice vai mekle peec sludinaajuma ss.lv :) Vispārīgi runājot, visvienkāršāk sagriezt papīra lapas ir ar kancelejas nazi gar lineālu. Es fotopapīru tā vien griežu. Vienīgā problēma ir piemērots materiāls apakšā. Griežot uz stikla ļoti ātri nazim gals paliek truls. Var jau lietot arī "giljotīnu", bet tajā var griezt tikai pa 1 loksnei, citādi apakšējās lapas sašķiebjas. Un tajā lapa ļoti precīzi jieieliek. Vēl ir tāds lineāls ar gar malu stumjamu apaļu nazīti. Izskatijās ērti, bet man kaut kā neieptikās. Nerrulējās man tas nazis gar lineālu, gāja līkločiem. Var jau būt, ja piešaujas... ··· Fotogrāfijas: Foto malu apgriezējs ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu