Iphone

Iphone - jautājumi un diskusijas

Kā atgriezt izdzēstās bildes no iphone ? (1)
Pārliekot bildes no iphon uz pc copy paste, tālāk uz fleš, kaut kas notika un no fleša bildes pazuda, bet no pc un no iphone jau paspeju visu izdzēst. Kā un vai var dabūt bildes no iphon?
Tipa moš kaut kādi card recovery var daļēji līdzēt, ja no pieslēdz kā ārējo atmiņu. ··· Iphone: Kā atgriezt izdzēstās bildes ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Garantija LV pirktam iPhone? (11)
Pirktajam Aifonam.....
PTAC: Likumā teikts, ka vienlaicīgi ar preces vai pakalpojuma iegādāšanos jūs iegūstat tiesības divu gadu laikā no pirkuma izdarīšanas dienas pieteikt pārdevējam pretenzijas par neatbilstību līguma noteikumiem. Šīs tiesības jūs iegūstat pat tad, ja pārdevējs jūs par to neinformē, vai norāda, ka jums ir šādas tiesības uz laiku, kas mazāks par diviem gadiem. Apple visiem dod 1 gadu. Bet tā kā likums nosaka, ka jābūt vismaz diviem tad otru gadu nodrošina tirgotājs sadarbībā ar kādu no apdrošinātājiem.

Attiecīgi pirmajā gadā vari iet uz jebkuru Apple atbalsta dienestu jebkur pasaulē un tevi ņems pretī - otrajā gadā tev pienākas tikai tas minimums ko nosaka PTA likums.

Pasta arī iesēja ka tev ir nopārdota papildus garantija līdz pat 5 gadiem.
Fiziskai personai 2gadi ja pirkts pie vieteja pardeveja, citos gadijumos it apple garantija kas ir gads! Divi gadi fiziskām personām, un tas attiecas uz jebkurā ES valstī pirktām precēm neatkarīgi no pircēja uzturēšanās valsts. Tā ir ES direktīva un ne LV likums, kurš ir aiz ausīm pievilkts ES prasībām. Edg vienkārši mazliet aizfantazējies "kā būtu, ja būtu", ja visā EU ievērotu Briseles direktīvas.

Bet, ja 2 gadi vēl nav pagājuši vari nest telefonu pie tirgotāja. Ka jau rakstīju tirgotājs no apdrošinātāja atbilstoši likumam ir nopircis vēl otru gadu garantijas. Tikai rēķinies ka šinī gadījumā tas vars nebūs Apple serviss, bet tirgotāja.
··· Iphone: Garantija LV pirktam iPhone? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Atšķirības starp iphone 6 un iphone 6s (5)
Kāda reāli starpība starp iphone 6 un iphone 6s un kas tās par D-model?
Lielaakaa starpiibaa ir 3D Touch! (t.i. reakcija uz spiedienu ar kaadu Tu spied ar pirkstu uz telefona ekraanu)

Nelielas starpiibas ir pixeljos, svaraa u.c. siikumos
S modelim ir jaudīgāka kamera, ir ātrāks.

D modelis ir DEMONSTRĀCIJAS modelis, tātad, bijis izpakots!
Demo modelim nav austiņu komplektā šķiet, citādi pilnvērtīgs aparāts. 6s - telafons iesleedzas aatraak. Jebkura programma iesleedzas mazliet aatraak. Bet tas skaarien stipruma juutiigais der tikai tiem, kas to tiessaam grib/maak lietot. Es atsleedzu, jo visu laiku gadiijaas nepaartrauktaas klluudas - gribi to, bet iesleedzas cits kas. Foto ir juutami labaaki.Prieksspuses kamerai it sevisski labi, kad lieto Skype utt.Arii baterija it kaa kalpo ilgaak, bet tas varbut tikai taapeec, ka atsleedzu vissus navarotus, ko nelietoju , un airi jauna tak.Iespaids ir labaaks par 6.
Lielaakais minus , ir tomeer baterijas ilgums no uzlaades liidz uzlaadei. It sevisski tiem, kas nepaartraukti dziivo tajaa telafonaa. Man personiigi pietiek .( tur apmeeram 2 diennaktis.)
··· Iphone: Atšķirības starp iphone 6 un ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
ipfons 7 (12)
...izsledzu tel.un vairs nevaru ieslegt-prasa kodu ,bet to nezinu...ipfons bija mirusaa braala,taapeec nezinu kaa atjaunot taa darbiibu...
Nevajag roķeli stiept pēc nelaiķa mantas, ja nav tev vēlēta, nebūs labi... Jāprasa brālim atļauja, lai lietotu viņa gadžetu.
Ja apžēlosies, tad iedos kodu, bet ja nē, tad tāda viņa griba!
Tā ir jaunā realitāte - cilvēks nomirst kopā ar visām savām parolēm un nepaliek vairs aiz viņa nekas - ne bilžu albūmu, ne vēstuļu sarakstes, ne draugu kontaktu ... nekā vairs. :( Ieej youtube vislabāk krieviski uzraksti как разблокировать айфон 7, parasti komentāros spečuki atstāj savus kontaktus to telefonu var atbloķēt bet būs pazudusi visa info . Dazzaam iPhonu paaudzeem tiessaam ir detalizeetas , step by step, instrukcijas utuubee, kaa atblokkeet. ··· Iphone: ipfons 7 lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Hotspot (7)
Vai vecs aifons var būt Hotspots modernam laptopam? (iphone 4-ais)...
settings - personal hotspot - un sledz iekša :) Ja var uztaisīt hotspotu tad mierīgi Uztaisīt var, bet būs lēns i nets.. Kāpēc domā, ka viņš būs lēns ? Lēns internets būs tādēļ, ka tas modelis atbalsta tikai 3 G jeb HSPA tehnoloģiju, nevis arī ātrāko 4 G jeb LTE tehnoloģiju, kas, piemēram, ļauj ielādēt interneta vietni vienā acumirklī. "iPhone 4" nevarēs tā vienkārši samainīt 3G SIM karti pret 4G SIM karti tāpēc, ka "dzelži" nepavelk.
Salīdzinājumam-saskaņā ar "Tele2" datiem- 3G vidējais lejupielādes ātrums normālas noslodzes apstākļos ir apm. 6 Mbit/s, 4 G- apm. 20 Mbit/s; 3G vidējais augšupielādes ātrums ir apm. 1 Mbit/s, 4 G - 10 Mbit/s.
··· Iphone: Hotspot lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Adobe Flash Player iphone 4 (4)
Atsūtiet lūdzu, kāds linku uz manu e-pastu ..... ? Nekādi nevaru sajūgt veco iphone4 ar mFlash Player....
Ielaadee Photon softu no app store , tas pats flash vien ir. Vai yxplayer.
A taa, nu nav taads flash player iPhone ios´am. Un nevajag arii. Apple softi ir lloti drosssi, ja saliidzina ar androidu, kur vari kachaat pilniigi vissu.

https://www.apple.com/hotnews/thoughts-on-flash/
··· Iphone: Adobe Flash Player iphone 4 lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Parole iphone izslēgšanai (2)
vai ir iespējams uzlikt passcode . piemēram tu gribi izlēgt savu telefonu be viņš neļauj jo nav ievadīts kods?
Telefons pats "iemieg", lai saudzeetu bateriju, energiju utt...darbojas Tevis un pasha interesees :) nee. Izsleegt iPhone var vienalga.Nekaadus kodus tam nevajag. ··· Iphone: Parole iphone izslēgšanai lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
iPhone backup atjaunošana (10)
Lietoju iPhone 4S, kuru nodevu garantijas remontā. Tikmēr palietoju vecu iPhone 3. Lai trešajā dabūtu iekšā savus kontaktus un aplikācijas, pieslēdzos savam datoram, respektīvi iTunes un uztaisīju it kā jaunu telefonu un pēc ...
Visdrīzāk ne - system restore nebakupo lietotāja datu sadaļu. Un aples telefoni ar vinduli nav tie labākie draugi. Galvenais nodublē visus datus pirms slēgt jauno telefonu klāt, pirktās aplikācijas no apstores atjaunosies, bet kontaktus, u.c. privāto infu var pakāst neatgriezeniski Teikšu savu dzelžaino viedokli, nav ko tādus mēslus pirkt. Ir taču vesela gūzma citu daudz labāku izstrādājumu kur nav problēmu ar pilnīgu satura backup un nošanu nākamjam aparātam. Tam idiotphonam arī mākonī var būt gļuki un tad da jebkas var aiziet skuju taku. Tas ir vienīgais dators pie kura tika slēgts?
Ja ir cits, var mēģināt atjaunot no tā.
Vēl cik iemetu aci online, glabājas vairākas backup versijas, var mēģināt atrast mapi ar vecāku nedaudz un aizstāt pašu pēdējo un tad atjaunot.
Nebija prātīgi vecu telefonu slēgt klāt un atjaunot, bija jāsagaida šis pats modelis vai jaunāks un jāatjauno korekti..
visjautrraakais :)))))) , gandriiz nokritu no bennkkaa kaarteejo reizi te , ir tas, ka parasti ( visbiezzak ) ssaados forumos par iPhone savus "dzelzzainos viedokllus" parasti izsaka "ggeeniji" kuri pat rokaa nav tureejussi to telafonu , kur nu veel zinaatu kaut elementaatas ( beernuidaarza liimenna ) fiiccas tam. Aber viedoklis ira :))) . Tas taapat, kaa vinniem ir viedoklis par BMW , MB , Lamborgini utt. Tos pat..paostiijusi nav, bet gudri d---sss tik :(((
Viens jautaajums tiem - kaapeec jaalien tur, kur neviens tev neprasa list, a??? Dziivee atrautos , bet nettaa varoonni ibj :(
Par teemu, uzraksti privaati, vissu paskaidrossu.
Dārgais Postremo, man tevi ir jāapbēdina, un pat ļoti. Man ir ikdienas lietošanā IdotPhone 4S, tas man kā darba telefons. Tā ka rokās esmu turējiis un arī lietoju ikdienā. Viņš salīdzinot ar citiem nu nav tas labākais, tiesa ar faniem nav jēgas diskutēt, Katram jau savs. Bet nu cik ir pieredze tad citi aparāti ir labāki un čaiņikiem vieglāk saprotami un tas ir būtiski tādiem jautājumu uzdevējiem kāds ir šeit. ··· Iphone: iPhone backup atjaunošana lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
iPhone 7 pēc akumulatora maiņas nelādē (10)
Nomainīju iPhone7 akumulatoru. (Pasūtīju to 1a.lv.) Uzreiz pēc nomaiņas vis bija ok. Baterejas stāvoklis 100%. Uzlāde 73.Lietojot telefonu strauji sāka kristies un izslēdzās. Uzlādēt nevar. Vizuālu bojājumu nav. Cilvēki ...
*)sūdīgi nomainīts
*)sūdīgs aķis
*)mainot bojāta plate
*)aparāts atcerējies vecās bačas parametrus, jāpārkalibrē (uzlāde 100% +3..4H, pilnīga izlāde, kamēr izslēdzas, pilna (nepartraukta) uzlāde)
Varu kļūdīties , bet man ir arī aizdomas , ka viņš ir nu tipa jāpieraksta , ka neatpazīst . Un kur palika vecais akumulators? iPhone 7 akumulatoru var nomain´it pat meitenes. :-}}
V´ardu sakot.... vispirms pievieno veco akumulatoru. Ja ir tas pats variants,tad skaties uz akumulatora piesl´eguma ligzdas vidējos kontaktus.Tie atbild par akumulatora interfeisu ar telefonu. Tos kontaktiņus regulāri aizloka,un tad telefons atsakās lādēt.
Bet man gan aizdomas ,ka pats akkumulators ir štrunts. Ir tāda programmiņa 3uTools,lejupielādē un tur tu varēsi redzēt kas ,kur un kā. Vai atpazīst vai neatpazīst aķi ,cik vi,nam ir reālais potenciāls. Pire tās programmas nāk līdzi arī iTune kura pati zinās ko un kā darīt.Ja iemācīsies apieties ar 3uTools,tad vari sākt remontēt iPhonus !
How do I reset my iPhone after a new battery?
Simultaneously hold down both the power button and the Home button for eight seconds. Release the power button while continuing to press down on the Home button. Let go when iTunes or Finder detects your iPhone. Follow the prompts to restore your iPhone.
Te Tev būs apdeitu skaidrojums. Pamēģini.
Sstekeri nekontakteejas, jauanais akkiitis sstrunts, pats ko esi nosvilinaajis skruuviites skruuveejot utt. Neiesaku likt tos , kam sola lielaaku ietilpiibu, fignnaa, nekas tur ipass tur nav ! Nu pasuuti citu akkiiti. Neatceros, vai tiem 7tiitajiem, tur bija kautkaada mikro platiite ar chipsu, kas atbild par laadeessanu...vai tiessi mb viss sstepseleejas , hmmm...
Godiigi, man gan nekad nav gadiijies variants, kaa apraksta autors. Bet esmu nosvilinaajis vienu telafonu pilniibaa...mainot akkiiti , jo....atliimeejot bachu, taa "izdomaaja" aizdegties. Knapi paspeeju iemest izlietnee. Izkusa, kas nu vareeja....:(
··· Iphone: iPhone 7 pēc akumulatora ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Iphone pārveidošanas iespēja (6)
Man ir darba telefons Iphone SE (liekas 2016.gada), esmu nedaudz pārsteigta, ka nav praktiski nekādu pārveidošanas iespēju - nav iebūvetu tēmu (vai nevaru atrast), nevar mainīt sms klaviatūras krāsu utt Lasīju par "jailbreak", ...
Nejailbreiko strādājošu aparātu! Ja gribētu ko kas nav iosā iespējams bet vajag, taiksim darbam, tad jā, bet citādi... Zaudēsi garantiju un iespējams radīsi vēl citas problēmas sev... https://www.youtube.com/watch?v=r_2A4Fy52kA

utt. Bet , nafig trauceet perfekti straadaajossu sisteemu?
Nav ko pirkt, ja gribi pārveidot, pērc to, kas patīk un vajadzīgs https://www.youtube.com/watch?v=BwYZyJHJftE Mana pieredze...neatceros, ko meklēju, bet sakruķīju tā, ka nācās doties uz tele2...kur neviens nebija spējīgs man palīdzēt...tad aizbraucu uz veikalu Plazā, kur tirgo iPhone.... cepuri nost viņiem....visu izskaidroja, saveda telefonu kārtībā...tagad, kad kaut ko vajag, braucu tikai pie viņiem... ··· Iphone: Iphone pārveidošanas iespēja lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu