Kāzas

kāzas foto attēls

Kāzas - jautājumi un diskusijas

Iesakiet kāzu fotogrāfiju skaistas vietas dabā Cēsu-Limbažu-Valmieras raj. (13)
Ja kāzas Cēsu-Limbažu-Valmieras raj. kur ir kādas burvīgas vietas, kur fotogrāfeties varētu ieteikt? Lavandu lauks diemžēl nebūs pieejams Limbažu raj. mūs datumā :( Kādas Limbažos ir pilsdrupas šobrīd? Bildēs izskatās, ka kaut kas var uz...
Raunā ir gluži labas pilsdrupas, un vispār Raunas apkārtne ir skatāma un baudāma. Dikļu muižā ir ļoti glīti un tā ir pieejama. Gan jau, ka ātrāk jāsarunā, es tur vienkārši iebraucu ekskursijā un mani laipni visur izvadāja, restorāns ar pavāru, kas zin, ko dara, arī tur ir.
Zilais kalns, ja velk uz senču svētvietām.
Igates pils, dzirnavu dīķis, arī pa smuko. Latviešu ēdienus var pa ceļam nobaudīt. Cēsu pilsdrupās man patika. Tur ir arī oāzīte laimīgajam pārim. Man nākammēness plānā ir kāzu bildēšana, ceru, ka būs pamatīgas kupenas, jo ir padomā sižets ar vaļinkiem un sniega lāpstām. Jamie par manu ideju gan nekā vēl nezin.:DDD
Manā pusē vēl ir meža ezers, kur sabūvētas laipiņas ar soliņiem. Tur būs bildes ar karstvīna krūzēm. Ja fantāzija darbojās, tad bildes var taisīt da jebkur.
Sigulda,Ieriķu taka,Cēsis pašas par sevi ir fantastika,tad ,,Cīrulīši,,-Svētavots,tur ir skaisti,tad pa ceļam Mazā ellīte,tad Sietiņiezis,tad atpakaļceļā Mazais Ansis.Limbažos gan neko ievērības cienīgu nezinu...,,Skaņais kalns,,nezinu kurā rajonā,tur man patika,nu un tad jūra sākot no Tūjas līdz pat Ainažiem ir tādas fantastiskas vietas,kā piemēram Veczemju klintis. ··· Kāzas: Iesakiet kāzu fotogrāfiju... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kāzas maija beigās! (6)
Iesakiet, lūdzu, padomu kā gatavoties kāzām! Kāzas plānojam nelielas, ap 20 cilvēkiem, būtu labi Rīgā vai pierīgā. Tā kā Maija beigas, iespējams, kāds zin, kādu restorānu, viesunamu ar skaistu ābeļdārzu.
Ir tads teiciens, ka tie, kas precas maijaa, visu dziivi "budjet majatsja". Kā gatavoties? Nolīgt kāzu rīkotāju un atslābt :)
Kopā ar viņu arī atradīsiet piemērotāko vietu kāzām (kas gan atšķiras, cik ilgi un kādas tās kāzas gribiet - tikai vakariņas vai kārtīgs 3diennieks) :)
Bīriņu pils:) Kleistos labs viesu nams ar dārzu Es arī ieteiktu kāzu rīkotāju - vari satikties, izrunāties, vienoties par budžetu, kurā jāiekļaujas, un dzīvot bez stresa :). ··· Kāzas: Kāzas maija beigās! lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kāzu tortes (6)
Vai kāds nevar ieteikt - kas cep kāzu tortes?
Mii un zjee!Tagad uz katra stuura konditorejas, kur pat bildees var apluukot, kaada modelja torti gribi!
Otrkaart ir guugles tante, treshkaart paskaties precos.lv
kur ir atshkjiriiba starp parastu torti un kaazu torti? :) http://www.google.lv/search?hl=lv&q=k%C4%81zu+tortes&meta=
Shite gaazj no kaajaam taas kaazu tortes un viesu nami, kuri nodroshina viesiibaas galdu klaashanu, nodroshina kaazu gadiijumos arii iipashu, klientu izveeleetu torti.
...29517683-SELGA Telefons 26347305 Sarmīte. ··· Kāzas: Kāzu tortes lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Balti baloni kāzām - kur nopirkt? (4)
Kur varētu iegādāties kāzām baltus balonus? Ir krāsaini, bet baltus neizdevās sameklēt. Paldies.
ALFA veicī pirmajā stāvā, kas ar dāvanām ņemās, (neatceros nosaukumu) bet tur viņi tin un iesaiņo, un balonus ar visvisādus var atraut. Rīgas rēvija - veikals Jeruzalemes 2/4, internetā baloni.lv dekori el vē Ja vajadzīgs vakarā/naktī, tad daudz iespaidīgāk būs laternas -> www.laternas.lv ··· Kāzas: Balti baloni kāzām - kur... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kādā krāsā izvēlēties kāzu kleitu, ja precas ne pirmo reizi? (36)
Skaidrs, ja vienreiz mūžā, tad balta (ar nokrāsām) ir tradicionālā, savā ziņā simbolizē nevainību. Bet kādā krāsā izvēlēties kleitu, ja precas otrreiz, trešreiz, ceturtreiz? Kā iz pieredzes?
Aizsargkrāsā. Nu tas lai kā pleķīts pie pleķīša, bet vienotā dziesmā... Dajebkādā, kādu sirds kāro. Citas pat pirmo reizi precas džinsās un tēkreklā. Domāju tad vairāk jāskatās kas piestāv, patīk. Droši vien tāpat labāk būtu ļoti gaiša krāsa... Domāju, ka var iztikt bez kleitas.... ··· Kāzas: Kādā krāsā izvēlēties kāzu... lasīt visu diskusiju (36 atbildes) –»
Kāzas Jaunmoku pilī (7)
Vai ir kāds/a, kas ir svinējuši kāzas Jaunmoku pilī?Padalieties lūdzu ar pieredzi!
Esmu tur bijis vairākos cita tipa pasākumos. Kas tieši interesē..? tapat ka Feks, esmu tur bijusi citos pasakumos.. bij jauki..:) Kāzās neesmu tur bijis, bet zinu diezgan labi šo iestādi no "virtuves puses". Domāju, ka par to pašu (un zemāku) cenu un ar to pašu konceptu var atrast ko labāku ... piemēram, Jaunpili. Kas tieši Jaunpilī labāks..? Es savas kāzas svinēju Jaunmokās! Ja kas interesē - raksti uz anketu privāti. ··· Kāzas: Kāzas Jaunmoku pilī lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Dzintara kāzas. (8)
Luudzu padalaties ar pieredzi kā nosvinēt dzintara kāzas-idejas. Paldies.
Nu, ko visi OHO preceetie klusee?

Padalieties pieredzi kaa noballeejaat Dzintara Kaazas?:)
Man nav ko atbildēt....Ja nevar izdomāt, kā nosvinēt, varbūt nav vērts svinēt? Cilvēks taču pats zin, ko un kā viņš grib darīt, vai tad nav tā?
Varbūt kāds grib uzcept šasļiku un atpūsties draugu lokā savā dārzā mierīgā atmosfērā.
Varbūt kāds grib sev uzdāvināt lidojumu ar gaisa balonu.
Varbūt kāds grib aizbraukt uz sapņu zemi - kas nu kuram, citam Īslande, citam Austrālija.
Varbūt kāds grib, lai viņam liek mieru.
Varbūt kāds grib ar termosu un biezpienkūkām atgriezties vietā, kur notika pirmā tikšanās.
Varbūt kāds grib saskandināt šampja glāzi sēžot kūrorta burbuļvannā...
Varbūt kāds grib atgriezties un neķītri paamzierēties tajās tur kāpās, kur tas notika pirmo reizi...

Nu kā var kāds no malas ieteikt? Nākamie jautājumi būs - lūdzu iesakiet, kā man nosaukt meitu? Kurp mēs dodamies?
Uzdāviniet viņiem nedēļas nogali viesu namā pie jūras - lai svin un meklē dzintaru liedagā;) Ceļojums. Kāzu Muzejā ,tur labas programmas ,šāda tipa pasākumiem ,izbrauc arī ··· Kāzas: Dzintara kāzas. lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Labākie tosti (18)
Esmu uzaicināts vadīt kāzu pasākumu, varbūt varat ko ieteikt no tostiem:)
Nu kāzām der šitas gruzīnu tosts (varbūt jau dzirdēts?):
``Kalniešu jauneklis bildina skaistu meiteni, bet viņa saka, ka pieņems bildinājumu ar vienu noteikumu - viņš viņai ļaušot reizi gadā ieziet vienai no mājas uz vienu nakti, nejautājot uz kurieni un kāpēc.
Jauneklis meiteni tik ļoti grib, ka pieņem noteikumu.
Viņi apprecas, paiet gads un kādu vakaru jaunā sieva klusu izslīd no mājas. Jaunais vīrs neiztur un sāk viņai slepus zagties pa pēdām. Sieviete tik kāp augstāk un augstāk kalnā. Nonākusi kalna virsotnē, viņa izslienas visā augumā, atver muti un kliedz visā skaļimā ..āāāāāāāā...
Izkliegusies kāpj no kalna lejā un atgriežas mājās itkā nekas nebūtu noticis.

Tad lūk - tosts par to, lai sieva kliegtu tikai vienreiz gadā un to pašu reizi vienatnē. ;-)))
Daiman, fil farah inshallah!

Dod Dievs, lai jusu mājās vienmēr būtu svētki... !
(varbut tulkojums neveikls,. bet doma ļoti laba, īpaši kāzām):)
"Красивим мы были и осталис. Так выръем за изгибы наших тел!
Пустъ плачут те , кому ми не досталис и сдохнут те,кто нас не захотел !"
kāzām nepiemērots..bet mans mīļākais tosts!
...nu ar paaris tostiem jau taa kaa buus par maz kaazu vadiitaajam.....ne??? Mēdz teikt: nav jābrīnās, ja šķiras, bet ir jābrīnās, ja mūžam nešķiras. Vēlu jums nodzīvot tā, lai ļaudis brīnītos!

Mēdz teikt, ka ģimenes galva ir vīrs, bet sieva-galvai nepieciešamais kakls. Iedzersim par to, lai jaunā ģimene nekad nezinātu, kādas ir galvas un kakla sāpes!

Draugi! Es gribu iedzert par skūpstu! To taču izdomāja vīrietis, jo nevarēja atrast nekādu citu veidu, kā sievietei aiztaisīt muti! Rūgts!
··· Kāzas: Labākie tosti lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Tradīcijas pie kāzu vārtiem (7)
Lūdzu padalieties ar tradīcijām un atrakcijām pie kāzu vārtiem
Ja pieredzi, tad te jau kas ir, ja tradīcijad tad sameklē P.Šmita. Latviešu tautas ticējumi 2.sējumu- tur var smelties iedvesmu riekšavām. mja,,,man ari looooti aktuāls jautajums,,,sanakat tauta, sanakat un dalamies ar pieredzi,,,, Jānosauc mīļvārdiņi, jāatdala dažādi pārtikas produkti(beramie), jāsalāpa, piemēram, zeķe un viss cits, kas saistīts ar ģimenes dzīvi. Pirmais, kas nāk prātā:
Pienākumu dalīšana (liela sirds, pienākumi sarakstīti uz lapiņām, šauj ar šautriņām), jāpārtin lellei autiņi, ar naglām bluķī jāsasit otra iniciāļi,
forši ir zīlēšana...
Zīlēšana... nu nez vai...ja nu vienīgi pašu izdomāta ar humora piesitienu.

Vispār ieteiktu piedomāt par jauno pāri un ļaut vaļu fantāzijai
··· Kāzas: Tradīcijas pie kāzu vārtiem lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kāzu ticējumi un paražas (27)
Kādi ir jums zināmie, latviešu kāzu dienas (nakts) senie ticējumi un paražas?
Ja nav asseņu uz palaga, tad līgava jau ir kādam devuse... Kunga pirmās nakts tiesibas... :) Fiksi fiksi lai var izgulēties :D nesameeriigi plashs jautaajums, lai uz to pat censtos atbildeet Ja grib dēlu, tad cirvis jaunajiem zem gultas jāpaliek. Laikam tā bija. ··· Kāzas: Kāzu ticējumi un paražas lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu