Kāzas

kāzas foto attēls

Kāzas - jautājumi un diskusijas

Iesakiet kāzu fotogrāfiju skaistas vietas dabā Cēsu-Limbažu-Valmieras raj. (13)
Ja kāzas Cēsu-Limbažu-Valmieras raj. kur ir kādas burvīgas vietas, kur fotogrāfeties varētu ieteikt? Lavandu lauks diemžēl nebūs pieejams Limbažu raj. mūs datumā :( Kādas Limbažos ir pilsdrupas šobrīd? Bildēs izskatās, ka kaut kas var uz...
Raunā ir gluži labas pilsdrupas, un vispār Raunas apkārtne ir skatāma un baudāma. Dikļu muižā ir ļoti glīti un tā ir pieejama. Gan jau, ka ātrāk jāsarunā, es tur vienkārši iebraucu ekskursijā un mani laipni visur izvadāja, restorāns ar pavāru, kas zin, ko dara, arī tur ir.
Zilais kalns, ja velk uz senču svētvietām.
Igates pils, dzirnavu dīķis, arī pa smuko. Latviešu ēdienus var pa ceļam nobaudīt. Cēsu pilsdrupās man patika. Tur ir arī oāzīte laimīgajam pārim. Man nākammēness plānā ir kāzu bildēšana, ceru, ka būs pamatīgas kupenas, jo ir padomā sižets ar vaļinkiem un sniega lāpstām. Jamie par manu ideju gan nekā vēl nezin.:DDD
Manā pusē vēl ir meža ezers, kur sabūvētas laipiņas ar soliņiem. Tur būs bildes ar karstvīna krūzēm. Ja fantāzija darbojās, tad bildes var taisīt da jebkur.
Sigulda,Ieriķu taka,Cēsis pašas par sevi ir fantastika,tad ,,Cīrulīši,,-Svētavots,tur ir skaisti,tad pa ceļam Mazā ellīte,tad Sietiņiezis,tad atpakaļceļā Mazais Ansis.Limbažos gan neko ievērības cienīgu nezinu...,,Skaņais kalns,,nezinu kurā rajonā,tur man patika,nu un tad jūra sākot no Tūjas līdz pat Ainažiem ir tādas fantastiskas vietas,kā piemēram Veczemju klintis. ··· Kāzas: Iesakiet kāzu fotogrāfiju... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kāzas maija beigās! (6)
Iesakiet, lūdzu, padomu kā gatavoties kāzām! Kāzas plānojam nelielas, ap 20 cilvēkiem, būtu labi Rīgā vai pierīgā. Tā kā Maija beigas, iespējams, kāds zin, kādu restorānu, viesunamu ar skaistu ābeļdārzu.
Ir tads teiciens, ka tie, kas precas maijaa, visu dziivi "budjet majatsja". Kā gatavoties? Nolīgt kāzu rīkotāju un atslābt :)
Kopā ar viņu arī atradīsiet piemērotāko vietu kāzām (kas gan atšķiras, cik ilgi un kādas tās kāzas gribiet - tikai vakariņas vai kārtīgs 3diennieks) :)
Bīriņu pils:) Kleistos labs viesu nams ar dārzu Es arī ieteiktu kāzu rīkotāju - vari satikties, izrunāties, vienoties par budžetu, kurā jāiekļaujas, un dzīvot bez stresa :). ··· Kāzas: Kāzas maija beigās! lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kāzu tortes (6)
Vai kāds nevar ieteikt - kas cep kāzu tortes?
Mii un zjee!Tagad uz katra stuura konditorejas, kur pat bildees var apluukot, kaada modelja torti gribi!
Otrkaart ir guugles tante, treshkaart paskaties precos.lv
kur ir atshkjiriiba starp parastu torti un kaazu torti? :) http://www.google.lv/search?hl=lv&q=k%C4%81zu+tortes&meta=
Shite gaazj no kaajaam taas kaazu tortes un viesu nami, kuri nodroshina viesiibaas galdu klaashanu, nodroshina kaazu gadiijumos arii iipashu, klientu izveeleetu torti.
...29517683-SELGA Telefons 26347305 Sarmīte. ··· Kāzas: Kāzu tortes lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Balti baloni kāzām - kur nopirkt? (4)
Kur varētu iegādāties kāzām baltus balonus? Ir krāsaini, bet baltus neizdevās sameklēt. Paldies.
ALFA veicī pirmajā stāvā, kas ar dāvanām ņemās, (neatceros nosaukumu) bet tur viņi tin un iesaiņo, un balonus ar visvisādus var atraut. Rīgas rēvija - veikals Jeruzalemes 2/4, internetā baloni.lv dekori el vē Ja vajadzīgs vakarā/naktī, tad daudz iespaidīgāk būs laternas -> www.laternas.lv ··· Kāzas: Balti baloni kāzām - kur... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kādā krāsā izvēlēties kāzu kleitu, ja precas ne pirmo reizi? (36)
Skaidrs, ja vienreiz mūžā, tad balta (ar nokrāsām) ir tradicionālā, savā ziņā simbolizē nevainību. Bet kādā krāsā izvēlēties kleitu, ja precas otrreiz, trešreiz, ceturtreiz? Kā iz pieredzes?
Aizsargkrāsā. Nu tas lai kā pleķīts pie pleķīša, bet vienotā dziesmā... jus tiesham tantem precejaties/precaties? nu moins.
sarkana krasa kleitam bija viduslaikos-monarhu gjimenes. sarkana kleita precejas Marija Stjuarte. vispar kaazu kleitu vesturi var atrast mamma-buble.
laulashanas bazniica neticiigiem cilvekiem ir mazhoshanas. jo tie,kuri nav draudze un apmekle bazniicu tikai svetkos un tad tur precas,ir liekulji un zaimotaji.
es uzskatu,ka bazniica japrecas tad,kad nodziivo kopa gadus 10,ne mazak. un kad ta bazniica tiesham ir apmekleta. ja jus ticat(saka,var tachu ticet tapat,neejot uz dievkalpojumiem), neesot draudze,kam jums japrecas bazniica?nekad nesapratiishu.
Dajebkādā, kādu sirds kāro. Citas pat pirmo reizi precas džinsās un tēkreklā. Domāju tad vairāk jāskatās kas piestāv, patīk. Droši vien tāpat labāk būtu ļoti gaiša krāsa... ··· Kāzas: Kādā krāsā izvēlēties kāzu... lasīt visu diskusiju (36 atbildes) –»
Vai šeit jau skatījāties? http://www.dainuskapis.lv/katalogs/2.5.2.-Kazu-dziesmas Ja dziedās pie vārtiem kādu no šīm , domāju, ka derēs....Zzīdi, zīdi rudzu vorpa,Strauja, strauja upe tecēj, Jauns un traks tu puika esi bijis, Dažus skaistus ziedus utt., Silavas valsis. Nu jāzina jau gaume un ar kādu humora izjūtu ir jaunais pāris.
Dziesma par Jaunību.....
··· Kāzas: Kur atrast kāzu vārtu dziesmas? lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kāzas Jaunmoku pilī (7)
Vai ir kāds/a, kas ir svinējuši kāzas Jaunmoku pilī?Padalieties lūdzu ar pieredzi!
Esmu tur bijis vairākos cita tipa pasākumos. Kas tieši interesē..? tapat ka Feks, esmu tur bijusi citos pasakumos.. bij jauki..:) Kāzās neesmu tur bijis, bet zinu diezgan labi šo iestādi no "virtuves puses". Domāju, ka par to pašu (un zemāku) cenu un ar to pašu konceptu var atrast ko labāku ... piemēram, Jaunpili. Kas tieši Jaunpilī labāks..? Es savas kāzas svinēju Jaunmokās! Ja kas interesē - raksti uz anketu privāti. ··· Kāzas: Kāzas Jaunmoku pilī lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kāzas un kā tām jānotiek (31)
Kādas kazas jus gribetu, pilnai lamei un priekam! ņemot vera to, ka nekadas pardabiskas domas un idejas :)
kazas nav verts taisit cieminiem, esmu par to parliecinats. labak par to naudu aizlaist kartiga celojuma, ta kartigi baudit to, ko velas sirds. Latgalē arī prot skaisti svinēt svētkus pilī.Nezinu ko tik barbarosa saklausījusies.Nav korekti latgaliešus tā noniecināt! Mes 2-ataa aizejam uz zagsu, sarakstamies, nofotografeejamies, izdzeram shampi. 1 foto liekam meilaa un suutam veestuli visiem radiem un draugiem - "apsveiciet muus, mees tikko appreceejaamies". Izsleedzam mobilos un laizham kaazu celjojumaa. Latvija, silta vasaras diena, baznīca, abi laimīgi un smaidīgi, uzlūgti tuvākie radi draugi, pēc tam oficiālais pasākums ar pārbaudījumiem, ierašanās viesu mājā vai lielā lauku mājā, galda runas, dejošana, plkst.24.oo mičošana, jaunā pāra pavadīšana uz pirtiņu, kas uz to nakti pieder tikai viņiem diviem vien...nju, tā pa vienkāršo un latvisko...:) Klusumā un mierā, bez trokšņainības, ļoti nepatīk troksnis un daudz ļautiņu... bet tie radi, tie apvainotos. ··· Kāzas: Kāzas un kā tām jānotiek lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Dāvana kāzās. (19)
Cik lielu naudas summu dāvināt jaunlaulātajiem,ja uz kāzām dodos viena?????
...a kā mums zināt,Tavas finansiālās iespējas? :) ...es???? piecīti :))) vairāk man nav.
bet cits var 100.
neadekvāts jautājums.
Es divas algas savas!
Bet par šo tēmu pukojās bijusī grāmatvede, ka viens pāris aploksnē tikai 15 Ls ielikuši bija, uz ko draudzene atbildēja, ka viņa arī tikpat taču likusi. Grāmatvede atbildēja, ka viņa esot viena pati, džeka neesot, tāpēc tas esot cilvēcīgi, bet tam pārim bērnu neesot, algas labas, tādiem esot 30 Ls jāliek. Domā pati! Ja mana māsa beidzot izdomātu kļūt par godīgu sievieti un apprecētos, tad es viņai 40-50 Ls ieliktu... Draudzenei 25 Ls, kolēģim 20 Ls. Skatoties, kas par frīku precas.
nu pieklājība prasa 10% no mēneša ienākumiem... pārējais cik nav žēl. Naudu neesmu dāvinājusi, jo tās vērtība parasti šķiet ir mazāka kā, ja tiek uzdāvināta kāda noderīga vai interesanta lieta. No sērijas - cik ir jāmaksā, lai nekļūtu par apsmieklu citu acīs? Vai labāk nav apjautāties pašam jaunajam pārim? Tie taču viņu svētki. ··· Kāzas: Dāvana kāzās. lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Vēlējuma teksts kāzās. (10)
Esmu saņēmusi ielūgumu uz kristiešu laulību ceremoniju. Varbūt zinat kādu internet adresi, kur varētu pasmelties ideju kāzu apsveikuma tekstam. Iepriekš jau pateicos!
Uzraksti To, ko Vēli viņiem no sirds pati, kā nu prazdama...!
-Ja Tev nav ideju... tad kāpēc Tev iet uz tām kāzām... Teātris...!
vari izmantot runā kaut ko no bībeles. piemēram, vārsma par labo sievu.

Kam piešķirta augsti tikumīga sieva, tas lai apzinās, ka viņa ir cildenāka nekā visdārgākā pērle.
Viņas vīra sirds var uz viņu paļauties, un tam netrūks nekāda labuma.
Viņa dara viņam tikai labu un nesagādā viņam nekādas ciešanas visu savu mūžu.
Viņa prot rīkoties ar vilnu un liniem un veic labprāt rokdarbus.
Viņa ir kā tirgotāju kuģis, kas savu pārtiku atved no tālienes.
Viņa ceļas pirms dienas gaismas, gādā barību savai saimei un ierāda kalponēm viņu dienas darbu.
Viņa domā par tīrumu, nopērk to un iedēsta vīnadārzu par savu pašu roku pelnītiem līdzekļiem.
Viņa apjož savus gurnus ar spēku un dara stipras savas rokas.
Viņa novēro, ka viņas darbs atnes svētību, viņas gaismeklis neizdziest arī naktī.
Viņa izstiepj savu roku pēc kodeļas, un viņas pirksti satver vārpstu.
Viņa izstiepj savas rokas dāvinādama nabagiem pretī un sniedz palīdzīgu roku trūkumcietējiem.
Viņa nebaidās sava nama dēļ sniega, jo visai viņas saimei ir divējādas drēbes.
Viņa darina pati sev segas, smalks audekls un purpurs ir viņas tērps.
Viņas vīrs ir pazīstams sanāksmēs vārtu laukumā, kad viņš starp zemes vecajiem sēž.
Viņa darina smalkus svārkus un pārdod tos, viņa pārdod arī pircējiem jostu.
Spēks un skaistums ir viņas ietērps; viņa pati smaidīdama bez rūpēm raugās austošai dienai pretī.
Viņa ver vaļā savu muti ar gudrību, un mīlīga pamācība ir uz viņas mēles.
Viņa novēro, kā klājas viņas namam, un neēd savu maizi slinkumā.
Viņas dēli pieceļas viņas priekšā un daudzina viņu laimīgu esam; viņas vīrs nāk un teic viņu:
"Daudz meitu un jaunavu dzīvo tiklas un tikušas, bet tu pārspēj viņas visas!"
Daiļums viļ un skaistums paiet; sieva, kas To Kungu bīstas, ir jāteic un jādaudzina.
Viņu daudzinās viņas roku darba augļi, un viņas darbi viņu teiks un slavēs vārtu laukuma sanāksmēs!
Lai tā būti pirmā n pēdējā reize! materiāla tur pietiek deviņām runām un piecspadsmit vēlējumiem. arī par vīru, kurš spēj novērtēt labu sievu. Kāda starpība starp kristiešu un ne-kristiešu kāzām, lūdzu? ··· Kāzas: Vēlējuma teksts kāzās. lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu