Kolāžas

Kolāžas - jautājumi un diskusijas

Fotokolāžas? (12)
Man darbā dots uzdevums izveidot foto kolāžu ar apmēram 25 attēliem. Vienu bezmaksas vietni zinu, bet tur tik daudz bilžu nesaies. Varbūt varat ieteikt, kur internetā var izveidot kolāžu bez vietnes watermarka pa virsu?
Esmu pamēģinājis pizap.com - tur, ja pareizi atceros, dažādos salikumos piedāvā arī diezgan lielu skaitu bildīšu kolāžā, bet man tur nepatīk, ka starp attēliem paliek noteikta platuma robežas. Tāpēc beidzamajā laikā daru tā - Word´ā uz lapas salieku vajadzīgās bildes, pēc tam caur online-convert.com pārveidoju uz JPG un tad baltās malas nogriežu.... spečuki varbūt teiks, ka rauju mandeles caur taisno zarnu, bet sanāk tīri labi.... :) Foto atēlus,kā arī videoklipus iespaidīgā daudzumā,brīvo var ievirtot facebook vietnē,gan pyvliski,gan ptivāti,pēc vajadzības,un tas neko nemaksā. www.befunky.com
nezinu gan, vai tik daudz bildes tur var ielikt
Kā vienmēr, visu var lieliski paveikt ekselī, kaut no malas tas ir vēl dīvaināk kā wordā.

Tā kā pašam šī problēma neeksistē (ir attiecīgas maksas programmas datorā), bezmaksas alternatīvas nevaru ieteikt.
smilebox.com neder? ··· Kolāžas: Fotokolāžas? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kolāža jaunā gada iecerēm!!! (10)
Kurš var pastāstīt kā to pareizāk veidot? vai ir kādi noteikumi, kuri jāievēro?
Būs nepieciešāmi šķeres,žurnāli,balta vai citā krasā, liela lapa!!Var arī ar mazo - A4!!Sāc no žurnāliem griezt ainas,kuras atbilst Taviem sapņiem un vēlmēm!!Paņem savu foto,ielīmē lapas vidū un apkārt līme savas vēlmes!!Uzkārini Tev redzama vietā ( labāk jā citi to neredzes - var Tevi nesaprast :)) un ikdienā laiku pa laikām lūkojies uz šo visu,iztēlojies,kā Tev tas viss jau ir,kā visu ko vēlējies esi sasniegusi.Padomā kādas būs Tavas sajūtas,kad tas viss notīks!!Atcēries,kā ar mums vienmēr notiek tikai tas,kam ticām.Un ticām nevis savā apziņa,bet zemapziņā!!Svarīgi:uzticies Visumām - jā kaut kas nepiepildīsies - tad Tev tas šobrīd nav vajadzīgs!!Visums labāk zin ko un cik Tev dot!!!:)) PALDIES par padomu, tagad zinu, ka mana iecere ir pareiza! :) Oij, norāvās tekstiņš...jo es ar esmu nodomājusi tādu kolāžu veidot un re - lasu padomu, paldies! :)) tieši tā biju domājusi to veidot :) Man prieks,kā mans padoms bija noderīgs!!:))Vispār ši kolāža - ir tāds viltīgs paņiemiens dabūt informāciju zemapziņā!!Jā ikdienā par kaut ko bieži domājam,uz kaut ko skatāmies,kaut kam ticām - tas galu galā nonāk mūsu dzīlēs un sak darboties kā programma!!Tāpēc arī lūk kolāža un ta ikdienas pārlūkošana - savas vēlmes jādabon zemapziņā!!:))
Vuci,jā visu darīsi,kā rakstīju - daudz kas no iecerēta piepildīsies!!Tik vēlēšanam jābūt reālam laika telpā un tērmiņos!!Viņam jābūt pozitīvam,ideāli jā tas nesīs labumu netikai Tev,bet arī citiem!!Un ticība,vēlreiz ticība!Svarīgi arī nepieķerties rezultātām - uz visu Dieva milestība!!:))
Laba ideja!!!! Biju kaut kur lasījusi, bet varbūt vienkārši jāizdara!!!! Nāku bariņā!!! ··· Kolāžas: Kolāža jaunā gada iecerēm!!! lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu