Oho.lv

Oho.lv - jautājumi un diskusijas

FOTO vērtēšana. (20)
Ja piedalaties FOTO vērtēšanā, ko vērtējat personāžu vai foto kvalitāti kopumā? Un kāpēc, nesaņemot sev vēlamo p-ktu skaitu, vērtējamais sūta aizvainojošas vēstules vērtētājam? Kas tās par rakstura izpausmēm - ...
Tas ir tāpēc, ka bildes liek Parasti Cilvēki (visbiežāk), nevis modeļi, ko bildējuši profesionāli fotogrāfi, bet vērtē jau ar´ Parasti Cilvēki (visbiežāk) nevis speciālisti foto un/vai mākslā. Reizēm vērtē kāds vai kāda, kam ir kaut kāda sajēga (citreiz lielāka, citreiz mazāka) par fotogrāfiju. Bet, ņemot vērā, ka šis ir vienkārši saziņas tīkls, ne profesionāļu virtuālas komunikācijas instruments, neredzu ne mazākās vajadzības pēc profesionāliem (?) vērtējumiem, tik vien pietiktu, kā vienkārša "patīk"/"nepatīk". Un patikt var gan caurule pakaļā, gan puķu pušķis ģīmim priekšā, gan gaismas pilnīgā bardakā - un tik pat labi arī nepatikt. Būt par gulbi lauku sētas vistu kūtī nav ne profesionalitātes, ne īpaši dziļa saprāta pazīme. verteshanai ir jaliek laba bilde. nevis selfijs ar bardaku fona.
bildes neverteju, neinterese.
es vērtēju foto kopumā,bet ja kāda/ds iedomājās,ka viņa/ņš ir super duper,tad man viņš var vnk riebties un es varu ielikt 1. un tie patstāvīgie foto vērtēšanas klieentiņi kuri atkārto vienu un to pašu bildi,ko tādam likt,tikai 1 un arī tie kuriem par katru cenu katru nedēļu būs jāievieto bilde dajebkāda,vnk noriebies jau tas ģīmis,tam arī lieku 1.
Un tiem kuriem nervu sistēma ir švaka,nu nevajg tad ievietot foto vērtēšanā bildes,vai nu pieņem to,ka citam vari nebūt simpātisks,vai vnk turi muti!!
vertejums-subjektivs viedoklis.
ja man nepatik foto-labak atturesos no vertejuma, neka aizvainosu cilveku. ;)
kaa var aizvainot cilveeku foto veerteejumaa??? Nu ir tak skala 1 liidz 10. Katrs noveertee, peec savas meerauklas tak. Kur probleema? Es nekad nerakstu komentaarus focceneem, bet tik un taa ik pa laikam uzraadaas apvainotaas. Nesaprotu tiessam, nu kur probleema, ja man taa bilde sskkiet tikai , nu piemeeram , 2 veertiiga? NU kadam citam tak buus cits veerteejums. Un...vai tad es esmu kaads Dievs , ka tas veerteejums tik ibj svariigs, lai peec tam uzbruktu privaati?? Nu ja negribi sannem zemus veerteejumus, neliec savu bildi tur, ko citu ieteikt. Bet peec tam uzbrukt privaati ir vienkaarssi pretiigi :( ··· Oho.lv: FOTO vērtēšana. lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
FOTO albumi. (4)
Kā zināms, veidojot anketu ir iespējams izveidot arī lietotāja anketai piesaistītus foto albumus. Albums - vismaz manā izpratnē ir fotogrāfiju apkopojums, vairāku fotgrāfiju kopums, kurā sakārtotas bildes no kāda ceļojuma, ...
nezinu,,,, man ir tikai viena bilde un vairak klacojos neka eksponeju savus celojumus. Lai lietotāji kārto ka velas šos albumus, mani vairak izbrīna tas, ka visu laiku lec ara kkadi 2009.; 2006. Gada albumi (portāla pirmajās lapas un galvenajos baneros). Kam vispār interese, ka kads portāla reģistrējies personāžs ir pavadījis laiku pirms gandriz 10 gadiem 😂😂😂 tapat PA topiki. Vai tad nevar izveidot sistēmu, kas vienreiz par visam reizēm updeito seit visu un nerok ara albumus no sen dzestiem lietotajiem? ..neinteresē pilnīgi nemaz foto ,jo no realitātes tur nav ne kripatiņas.. Dlja ososba tupih Armēņu rādio paskaidro:
30 bildes vienā albumā = ātri apskatījies un notinies
30 bildes 30 albumos = pietiekami ilgi pavadīji laiku visas aplūrot, ja abonē albumu statistiku, tad šādiem "klientiem" iespējams dod priekšroku, bet pat ja neabonē laiks ko pavada skatoties uz bildi palielinās, tātad arī iespēja ka bildē attēlotais iepatiksies :D
··· Oho.lv: FOTO albumi. lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Vai es varu aizliegt mani pievienot draugiem? (7)
Kād ienāku oho, tad parādās saraksts, ka sekojoši lietotāji mani esot pievienojuši savām piezīmju grāmatiņām. Un cik saprotu, tad tādi cilvēki, kas mani tur ievietojuši, regulāri saņem paziņojumus par manām aktivitātēm ...
Raksti sūdzību Vējonim lai aizliedz tevi pievienot ja nu tikai bagātie onkuļi drīkst ar gada ieņēmumien nemazāk par 100000€:D Šitā lieta man arī reāli nepatīk. Vai to kaut kā var izdzēst? Kādas šausmas! Un kas tās tev par slēpjamām aktivitātēm? Būtu jau labi, ja varētu, citādāk visādi nepazīstami kadri pievienojuši (pat tādi, ar kuriem nav pārmīta neviena frāze). Tur Tu neko nevari izdarīt,ja viņi Tevi pievieno,tad tā arī,vienkārši nepievieno viņus.Es šo jautājumu tiku uzdevusi Oho vadībai....Tevi var pievienot jebkurš,kuram vien tas ienāk prātā. ··· Oho.lv: Vai es varu aizliegt mani ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
oHo.lv čats uz Linux (10)
Man ir Linux.. a vot neiet oho čats. Man kad iespiež pogu čats.. pirmā strīpiņa pieladejas pilna.. a otrā nepako negrib.. un nekadi nokloķejumi nav. Gudrie datorcilveki-pasakiet kā man būt!
Jā, Linuxam gadās šitādi gļuki..
Značit - Tev nebūs čatot
/ņirdz/

/ies paskatīties otram datoram, uz kura Linuxis, vai iet tas čats/

kura versija Tev ir?
neko nesaprotu... kas ir noklokjejumi? ieliec printskrītnu te. Kautko nospiedu un pazuda latviesu valoda Man uz ArchLinux viss strādā, ka prieks.
/nemaz nezināju, ka te čats eksistē/
Čats izskatās ir Flashā - Tev Flash baneri strādā?
Hottijs> labi, par nobloķējumu skaic. tu skrīnšotu māki uztaisīt un ielikt? Ieliec.
ko saka te - flash darbojas?>
http://www.adobe.com/shockwave/welcome/
ko saka te - javaskriptc darbojas?>
http://www.mediascape.com/clientdetect/clientdetect.html
··· Oho.lv: oHo.lv čats uz Linux lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Iekrāsotais teksts OHO anketās (6)
Kāpēc daļa datu OHO anketās parādās zaļā vai sarkanā krāsā?
Zaļš ir tas, kas atbilst Tev un otras anketas vēlmēm/prasībām un sarkans, tas, kas neatbilst Man nekas nekrāsojas, tikai Tavi pupi bildē ir rozā krāsā.:) meli - sarkanaa :P Atbilstība vai neatbilstība pašas anketā norādītajiem parametriem: vecums, garums, vēlmes, sapņi... tapeec ka viss praats svaraa aizgaajis!!! ··· Oho.lv: Iekrāsotais teksts OHO anketās lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Izdzēsties no oHo.lv (11)
Gribu izdzēsties no šī portāla,tikai nezinu,kā.
Cik zinu bildes paliek ilgi ,ilgi...Sen izdzēsušies un foto..... Dzēsies vai nedzēsies - tā vai tā nožēlosi. (mūsdienu pārfrāzējums) Kāda jēga dzēsties, pēc tam jaunu niku jādomā. Liekas klapatas.
Vienīgi ja kādus mēslus te esi savārījusi, tad gan cits nekas neatliks kā cept jaunu anketu. Tā te daudzas dara.
Vai man´ nebalt´ to dien´,...apdomā tā riktīgi šo neapdomīgo soli, tas takš būs šausmīgs zaudējums visai PA draudzīgajai saimei!
Nu jau savu laiciņu kā atpakaļ, viens aktīvs saimes tantuks, pieteikdams izdzēsties, makteni satrauca mani aš līdz sirds dziļumiem. Es no pārdzīvojuma aš veltīju tantukam ierakstu savā DG,...bet ko šis?!!! Vienalga izdzēsās,...bet pagāja kāds laiciņš un tantuks atkal nu jau ir atpakaļ, visiem par prieku aktīvi izdaiļo ar saviem komentiem PA slejas,...mans sirdsmiers ir atgriezts.
Tavs profils - > likvidēt sava lietotāja kontu ( pašā lapas apakšā). ··· Oho.lv: Izdzēsties no oHo.lv lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu