Pases foto

Pases foto - jautājumi un diskusijas

Pases foto (23)
Jāmaina pase. Ko jūs ieteiktu? Kādas krāsas apģērbu izvēlēties priekš foto uz pases ? (esmu blondīne) . Kādu matu sakārtojumu ? (man taisni mati līdz pleciem). Spilgtu vai neuzkrītošu make-up? Un apmēram tie paši jautājumi par dažāda...
Pasei dabūsi maksimums 2 foto, ja tante būs dusmīga, būs jāiztiek ar 1. Jā, var izvēlēties, un monitorā liekas, ka ir ok..bet pēc tam tā foto kvalitāte pašā dokumentā..
Nevar sevi atpazīt..kriminaļņiks:))
Skatoties uz savu pases foto, labi varu iztēloties, kā izskatīšos divas nedēļas pēc nāves. :( Pases bildei ir lemts būt idiotiskai pēc definīcijas, varbūt vienīgi fotogēniskajiem tā nav. Pasē foto tik un tā melnbalts Fotogrāfēšana pasei IR zem katras kritikas, visu mūžu pasē foto bija ar brilēm , tagad tehnika gājusi tik tālu uz priekšu , bet pasē bilde bez brillēm, jo nevarot nofotografēt bez atspīduma , foto piere spīd kā svētajam ..... riebj uz sevi skatīties . Tā ka pirms fotografēšanās silti iesaku iedzert nervu zāles..... ··· Pases foto: Pases foto lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Vai pases foto drikst smaidit? (4)
Sveiki. Manam 11 mēnešus vecam mazulim jātaisa pase un šodien bijām uz fotosalonu lai nofotogrāfētos. Bilde jau ļoti skaista (mazais smaida kā maija saulīte), bet vai pasē drīkst tāda bilde būt? Jo mums salonā teica tikai to, ka priekš...
Īsti nezinu , bet prātā palicis fotogrāfa teiktais kolēģei , kad bildējās:" Smaidiet , kad vēl , ja ne tagad. Kamēr ir zobi. " :) Attiecībā uz bērniem sejas izteiksmes prasības, loģiski, ka nav tik striktas, gan jau, ka derēs. Ne tikai drīkst, pat vajag man pasu dalaa teica,ka var smaidiit,tikai zobus raadiit nevar. ··· Pases foto: Vai pases foto drikst smaidit? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu