Profesionālās skolas

Profesionālās skolas - jautājumi un diskusijas

Kur mācīties par fotogrāfu? (3)
Kur LV ir iespējams mācīties par fotogrāfu? Un kādi ir nosacījumi? :)
34 vai kuraa tehnuuzii kautkur purvciemaa - gada laikaa viss notiek - galiigam seenju vecim varbuut arii izdodas ko jaunu uzzinaat, bet nu kaadu dokumentu arii izsniedzot. http://www.fotoskola.lv/ bet vai tad tajā 34. arodvidusskolā neuzņem tādus pavisam jauniņus???
cik zinu, tad pie Ozoliņa ar` var pamācīties... bet nu sanāk KRIETNI dārgāk...
··· Profesionālās skolas: Kur mācīties par fotogrāfu? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Latvijas aktieru skolas (6)
Sakiet lūdzu, kāda pēc jūsu domām būtu labākā aktieru skola Latvijas republikas teritorijā? Pieredze, atsauksmes, baumas?
dzīve Republikā ir tikai viena skola, kas "kotējas" aktieru apmācības piedāvāšanā un tajā konkurence ir milzīga, jo daudzi ir talantīgi. Aktiermeistarības kursu Latvijas Kultūras Akadēmijā uzņem reizi divos gados. Ir gan arī Latvijas Kultūras Koledžā svētku režija vai sarīkojumu vadīšana vai teātra māksla, taču taātra vidē tās skolas diplomu neņem par pilnu. Koledžas diplomu vispār īsti neņem par pilnu nevienā darbavietā, ne tikai teātrī. Cita lieta- Kultūras Akadēmijas- tur uz vienu vietu "aktieros" katru gadu pretendē apmēram 20 cilvēku, taču arī iekļūšana laimīgo sarakstā, kas tikuši, nav garantija nākotnei, jo labākajā gadījumā trešdaļu no aktieru absolventiem pēcāk uzņem strādāt kādā no teātriem. Atklāti sakot, šajās radošajā augstskolā - LKA, tāpat arī LMA (varbūt daļēji arī JVLMA) uzņemšana reizēm notiek nedaudz jocīgi, kāds talantīgāks par citu var netikt, var arī tikt. Tāpat arī ir cilvēki, kuri iestājas pēc otrās vai trešās (kaut piektās!) reizes, ja nenolaiž rokas.
Bet tu kaut kur esi mācījies aktiermeistarību papildus? Es ieteiktu gadu veltīt tam, lai sevi kaut kā tajā varbūt attīstītu. Piemēram, apmeklētu Kinoskolu, viņiem tur cita starpā ir aktiermākslas studiju nodarbības, kurss katru gadu un cenas ir saprātīgas. Tur citustarp pasniedz aktrise Ināra Slicka, režisors un teorētiķis Dāvis Sīmanis u.c.
Diži daudz variantu jau nav :D
Tā pati LKA vien būs.
ja jau daudzi tik tiessaam buutu tik talantiigi , buutu airi rezultaati. Bet...;( av2, nu, labāki par Holivudas jau ir. Tur vispār filmās vieni un tie paši redzētie purni visu laiku un nespēju noticēt, kas tas un tas zināmais cilvēks ir maniaks vai slepkava, jo skaidri zinu, ka viņs ir aktieris X, kurš ir vēl vismaz 100 filmās redzēts ··· Profesionālās skolas: Latvijas aktieru skolas lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Stjuartu skola Latvijā (6)
Vai Latvijā ir skola,kurā ir stjuartes profesija apgūstama?
manuprat jautraak ir braukt kaut kur citur macities par stjuarti, uz Iriju piemeram! mana draudzene pavisam nesen pabeidza 5 nedelju stjuartu kursus Dublinaa un tagad laimigi rullee pa debesiim ar ryanair :) jaa IIrijas variants ir reaals.

krediteeta apmaaciiba 3000 eur veertiibaa, 6 nedeelju garumaa. tad gads jaannotraadaa, kura laikaa atvelk tos 3000 eur. alga ~1400 eur meenesii.
jaa ir man draudzene tagad taadaa iestaajaas, saucaas kautkaada Avio vai aironavigaacijas instituus Skolas nav. Bet dazhreiz aviokompaanijas riiko konkursus uz vakantajaam stjuartes vietaam un apmaaca.
:)))
Jaaseko liidz "Dienas" darba piedaavaajumiem.
laikam jau tas ryanair tiesham rulle, jo mana draudzene kaa udenii iekritusi, tik paris vardus uz telefonu atrakstijusi pa sho laiku. ··· Profesionālās skolas: Stjuartu skola Latvijā lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu