Videokameras

Videokameras - jautājumi un diskusijas

Kur saremontēt Panasonic videokameru (1)
Pastāstiet, kur saremontēt Panasonic videokameru?
Nezinu, kaa jaunajaam, bet bija 90-tajos pirkta, veel ar kaseti- remonts neatmaksaajaas, kaut kaadi tur kondensaatorinji zhuustot, vajagot gandriiz visas iekshas mainiit. Beigaas atradu meistaru Paardaugavaa, remonts kaadu meenesi ilga, straadaaja peec tam, bet visaadi shtrunti tik un taa notikaas. ··· Videokameras: Kur saremontēt Panasonic ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
JVC Everio pārrakstīt video no kameras uz datoru (5)
Neprotu pārrakstīt video no kameras uz datoru. Datorā izmet man kameras ierakstīšanas programmu, bet to nav iespējams izlasīt, jo tā izmet nepazīstamus(netulkojamus) skriptus.
"Kompis nelasa MOD video formaatu."

Viņš visu lasa, ja ieliek karti lasītājā:) Bet ja ar "lasa" domāts atskaņo , tad vienkārši vajag attiecīgu programmu uzlikt. Piemēram VLC.
ir tak 100 un viens video konverteri visaadi. Un tie parasti saprot....nu tiessaam, kaadus 200 formaatus muusdienaas. taa kaa, meklee tikai. Protams, dazzi, kas labaaki buius maksas, bet.....ko dariit :)
You tubee ir tonna pamaaciibu. un arii netta :

https://icoblog.wordpress.com/2009/04/22/video-issues-with-jvc-camcorder-at-ttl/
Mana maize, labi ka tik daudz cilveku nemak googli lietot! Izņem karti, ieliec karšu lasītājā un iekopē pa taisno kompī bez kreisajiem softiem... Kompis nelasa MOD video formaatu. ··· Videokameras: JVC Everio pārrakstīt video ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
cik liels rādiuss videonovērošanas kamerai āra (16)
Cik varētu būt liels radiuss videonovērošanas kamerai.Es saprotu,ka laikam katrai kamerai savs radiuss,nu tā ir liela,kā pie visām valsts iestādēm. Ir vajadzīgs zināt +- radiuss,lai varētu tālāk rīkoties,rakstīt ...
Kāpēc vienkārši nevar uzrakstīt iesniegumu policijai, un lai viņi ņemas ar kameras īpašnieku? Parasti, pie nopietnām iestādēm ir vairākas kameras kas viena otru pārklāj...,bet pie LMT vispār viss pārskatāms vismaz 2km rādiusā, par iekštelpam nemaz nerunājot! ir gan 360´ kameras, gan ļoti šaura leņķa - pateikt, nezinot kameras modeli, nereāli. Pat zinot modeli tas +/- diapazons ir stipri liels. Viss atkarīgs no tā - ko kameras uzstādītājs ir gribējis redzēt - konkrētu vietu vai visu ielu. katrai savs-,(pussferiskas ,apalas,ar noteiktu virzibu utl)...
atkarajas ne tikai no atveres ,bet ari no objektiva ipasibam!
biezi parametri nesakrit ar dokumentaciju-,tadel pie uzstadisanas nosaka aklas zonas tas parsedzot ar papildus iericem!
tas neko neizsaka -,4st. maju-,..kada ta kamera izskatas?
tad kaut ko var piebakstit,....
ja to var apskatit,caut tad var piedzit datus...
ir kameras nelielas gabaritos ar lielu lenki un izskirsanas speju , zoomu...
··· Videokameras: cik liels rādiuss ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu