Videonovērošana (video novērošana)

Videonovērošana (video novērošana) - jautājumi un diskusijas

Video novērošana mājās (3)
Sveiki . Vēlos mājās uzstādīt video novērošanas kameras 2 gabals. Vai varat ieteikt kadu firmas vai aptuveni cik tas izmaksās. Gribu arī lai ārpus mājas varu telefonā redzet kas netiek pagalmā.
Iesaku security.lv,cenas ir pieņemamas un atkarīgas no pasūtītāja vēlmēm.Tur prasīt Eduardu. IP kamera DS-2CD2032-I , 4 mm
http://www.hikvision.com/es/products_show.asp?id=7326
nemazojies, noperc IP camera, labakk OUTDOOR, ar kustibu detektoru , tā pati sūtīs uz mob tel bildes , ja kāds ieies zonā, un sāks rakstīt. Protams, neviens neatbrauks, ja tikai tu pac.
nu kaut kas lidzigs kā:

VisorTech Wetterfeste Überwachungskamera mit Nachtsicht, SD-Recording
Batteriebetrieb, Infrarot, SD-Recording, IP66: Überwachungs-Cam für draußen
··· Videonovērošana (video novērošana): Video novērošana mājās lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Sricam videonoverošanas kamera (8)
Varbūt kas zin - modelim SP012 zoom funkcijas ir ?
google mekletaja: sp012 zoom function Ir ar zoom funkciju, palielināmais stikls nāk komplektā :D
Bet ja nopietni, tad visbiežāk ķīniešiem ar zoom domāts manuāla pieregulēšanas iespēja, nevis ka varēsi no softa zoomot, tas pats par grozīšanu...
Tīri tehniski ip kameras modulis 10..25 eur atkarībā no izšķirstpējas, wifi modulis 5..10 eur motori kameras grozīšanai 15..20 eur objektīvs ar motoru zoomošanai 30..40 eur, korpuss 3..5eur. rēķini pats, kas cenā ielien...
Visdrīzāk PTZ funkcijas lētajam ķinietiem strādās tikai ar tavu pirkstu piepalīdzēšanu...
Nezinu tādus Sricam, lietoju pāris dučus HIKVISION. Tur PTZ kameras sākas no 400 eur ··· Videonovērošana (video novērošana): Sricam videonoverošanas kamera lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Dzīvnieku videonovērošana. Ko labāk izvēlēties? (2)
Kūtij virs griestiem, kur ir ielikts pakojums, ir ieviesušās caunas. Māte ar apmēram 3 mazuļiem. Lai tiktu viņām klāt būtu nepieciešms plēst šīfera jumtu. Dzīvnieciņus negribās aiztikt, žēl, bet iešāvās doma, ka ...
nelaagi,Tev kaimini.tiec no viniem valaa! Ir pieejamas visāda kameras ar nakts/tumsas režīmiem, būs labi saskatāmi objekti tai skaitā dzīvnieki, bet visticamāk, viņus nepamanītu pat caur visādām video ierīcēm, ja tās nav uzstādītas pareizajā vietā, jo viņiem tur varētu būt kāds mājoklīts kur viņi visi slēpjas. Lai vai kā, labākais ir tikt vaļā no viņiem vai ļaut dzīvot, jo pastāv iespēja, tiklīdz gribētu mēģināt tikt klāt, pat ja tikai ieviest kādu kameru, tas radīs troksni, kas varētu mazos dzīvnieciņus aizbiedēt, un tad no sistēmas nekādas jēgas nebūtu.
Iesaku likt viņām mieru un ļaut dzīvot savā gaitā.
··· Videonovērošana (video novērošana): Dzīvnieku videonovērošana. ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Novērošana ar datora un telefona palīdzību (3)
Sakiet vai ir tādas iespējas, kad es ar sava portatīvā datora webkameru varētu redzēt savā telefona, piemēram, kas notiek istabā?
Jā, var, tad noteikti vajag zināt savu IP adresi un inetā vari pameklēt kādu programmatūru, kura Tev nodrošinās vērot bērnus vai sievu ar mīļāko savā telefonā.

Varu to visu arī uzstādīt, bet $...
Portatīvā datora webkameru izmantot nav prātīga doma - tad dators visu laiku jātur ieslēgts. Labāk nopirkt tā saucamo IP kameru, kas pati ir kā mazs dators un patērē mazāk elektrības, piem. http://www.tp-link.com/lk/products/details/?categoryid=230&model=TL-SC3230N Telefonaa nezinu, bet maajaa kompjuuteraa redzu visu kameru "noveerojumus" vienlaiciigi, no visiem pie-maajas rakursiem, ieksheejo garaazju ieskaitot. Pats neuzstaadiiju, izsaucu profu, taapeec nemaaceeshu pateikt, kaa tas daraams, bet ljoti eerti. Veel rekomendeeju trauksmes signalizaaciju (ja kaadam ienaak praataa paarkaapt juusu robezjas, bet ne augstaakaas sensitivitaates, jo tad reagjees uz katru kakji vai putnu). ··· Videonovērošana (video novērošana): Novērošana ar datora un ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Webkameras izmantošana novērošanai (21)
Vai ir iespējams webkameru izmantot kā novērošanas kameru? Situācija tāda - no automašīnas regulāri tiek zagta degviela. Radās doma uz dziivokla loga palodzes uzkabināt webkameru (tomēr lētāk kā novērošanas). attālums ...
Var, bet ar daudziem ierobežojumiem.
Lielākais trūkums - webkamera nedarbosies tumsā, kad kā zināms, lielais vairums slikto darbu tiek veikti.
Ja tas nemulsina, aktuāli aspekti:
Kamerai jābūt ar regulējamu fokusa attālumu, jo neregulējamajām asums ir pārsvarā uz metra attālumu.
Kamerai jābūt tieši pie loga stikla.
Aiz kameras jābūt aizsegam, kas novērš telpas gaismas krišanu uz stikla, citādi būs atspīdumi no stikla...
Signalizācija var nepalīdzēt, esmu dzirdējis ,ka borē bākas. Iebrauc´´ SPICĒ´´ tur ir bode visādas kameras tirgo , ja nemaldos´´ Futūr laboratorija ´´saucas´,bet nu ir cenā. Jebkuraa gadiijumaa der pameegjinaat, peec tam papeetiit kas sanaak. Vai bilde ir vai nav. Bet varbuut kautkur var noiireet normaalu noveeroshanas kameru? Vel lētāk ir novietot auto cieši pie sienas, vai arī sarunāt ar kaimiņu parkoties cieši vienam pie otra. Noteikti, ka var arī tā izmantot - kāda starpība. Tik jābūt labam interneta ātrumam. Pazīstams ar tādu, ne pārāk spicu, parādīja draugiem savu mājas tuvāko apkārtni - viss bija labi redzams. ··· Videonovērošana (video novērošana): Webkameras izmantošana ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Videonovērošana skolas tualetēs (13)
Sveiki! Cik likumīgi, no skolas puses, ir uzstādīt videonovērošanu skolas tualetēs??? Kā ar personu datu neaizskaramības likumu? Un no ētiskā viedokļa?
Es esmu par Video kameraam visur sabiedriskaas vietas.

Un neviens neseezj un neblenzh tajaas kameraas 24h 7 dienas nedeeljaa. Video ieraksti tiek iznjemti un skatiiti, tikai tad, kad kas noticis. Un ar video kameraam var pieradiit agraak vispaar nepieraadaamas pretlikumiibas.
Tradicionāla sīkāko iekaustīšanas (paspīdzināšanas) un reketēšanas vieta, attiecīgi jautājums par likumību rodas tikai "reketieru" vecākiem. varu tikai komentēt no ētiskā viedokļa. likumu par šo es neparzinu. ko es zinu ir tas, ka ikvienam homo sapiensam ir jadod kaut nedaudz, bet personiskā telpa. es negribu sekot tualētē un rakāties izmantots papīros. ja tas viss ir tik tālu, ir palaists garām jau pirms tam.
es negribu, lai bērnu tualetēs ir video kameras. tas jau ir kaut kāds neprāts.
acīmredzot, tam ir pamatots iemesls... un vecākiem tā ir tikai drošāk un mierīgāk.. ko tualetēs dara? Visu iespējamo, spaisa pī´pēšanu ieskaitot... Ir tiesības uzstādīt kameras vietās, kas neaizķer godu un cieņu, piemēram, pie izlietnēm, bet ne pie pisuāriem vai klozetu kabīnēs. Jāskatās atejas plānojums. Ja kaut kas liekas absurdi, tad var rakstīt vēstuli skolas direkcijai paskaidrot katras tualetes kameras izvietojuma pamatojumu, un tad ar to jau var vērsties pašvaldībā. ··· Videonovērošana (video novērošana): Videonovērošana skolas ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Videonovērošana darbā (18)
Strādāju valsts darbā, maiņu darbu, pa 24 stundām. Darba vietā ir vairākas video novērošanas kameras, viena no tām ir pavērsta uz mums no sāna un mūs novēro 24 stundas diennaktī. Priekšniecība mūs šādā veidā kontrolē ...
Darbā mulķības nav jādara. Vispār muļķības nav jādara. Ja kāds dabū aizrādījumu par muļķībām, tad tikai tāpēc ka ir muļķis, jo gudri cilvēki muļķīgi nerīkojas.
Alksti privātuma? Raksti atlūgumu, un tad pieteikumu uzņēmumu reģistrā par sava uzņēmuma dibināšanu.
Kāpēc darba vietā ir kamera kas pavērsta pret konkrētiem darbiniekiem? Ceļu satiksmes noteikumi ir rakstīti ar asinīm. Uzņēmējdarbībā tie ir rakstīti ar asinīm un soda naudām. Tātad pirms tevis tur ir atradušies īpaši muļķīgi eksemplāri. Kameras fiksē zādzības gadījumus, citus kriminālnoziegumus un darbinieku muļķības. Piem, tu savas muļķības pēc ar kolēģi sacentīsieties, kurš no jums spēs ilgāk noturēties biroja krēslā kamēr viņu griež uz apli kā vilciņu. Apreibsi, ar galvu atsitīsies pret galdu - zaudēsi samaņu, sāksi vemt un asiņot. Tad izsauks ātros. Tie tevi aizvedīs, salāpīs, slimības lapu vēl dabūsi kamēr citi tavā vietā strādās. Tanī pat laikā uzņēmumas tādi sū...i sāksies. Ātrie piefiksēs gadījumu, vietu - uzņēmumu, personu - darbinieku, iztaujās tevi un kolēģus. Jūs teiksiet darbinieks darba laikā nokrita no uzņēmuna krēsla un atsita galvu pret uzņēmuma galdu. Momentā šī info aizies uz darba inspekciju un jau pēc pāris dienām uzņēmumā ieradīsies inspektors, kurš beigā visu vainu novels uz uzņēmumu ar argumentu - pārāk nepietiekoša darbinieku apmācība un uzraudzība. Pēctam uzņēmumam piestādīs soda naudu, labu sada naudu. Tu par to pat nenojautīsi, tikai sūdzēsies kāpēc vadība ar nercisēm ciemos neatnāca, kamēr palātā čuči. Ja soda nauda būs lielāka kā tava vērtība uzņēmumā, tad video tiks pielietots kā pierādījums tiesā. Kādi bus tiesāšanā iemesli ar tevi jau būs paša uzņēmuma darīšana.
P.S. Līgumā atruntajā darba laikā tu esi uzņēmuma īpašums. Uzņēmums nes par tevi atbildību. Tev ir jāpilda līgumā atrunātie pienākumi. Viss ko tu dari nesanksionēti apdrauda uzņemuma finanses un reputāciju.
Nezinu gan, kāds privātums var būt darba vietā - vēl jo vairāk, ja ir parakstīti papīri par to, ka piekrīt filmēšanai vai darba kārtības noteikumiem, kuros tas aprakstīts. Ko tad lai saka pārdevējas, kuras tiek filmētas no visām pusēm nepārtraukti?

Un guļamistabās, starp citu, jau ir filmēšanas kameras - visās, kurās modernie tv ar kamerām.
Kā priekšniks labi zinu, ka nav nekā labāka darbinieku disciplinēšanai, kā virs darba vietas uzstādīta videokamera ! :)
Visi darbinieki uzreiz kļūst čakli, godīgi un centīgi, ieņēmumi aug, zaudējumi mazinās :)
ja jau tev tāds švaks nervs,tad ikpabrīdim pagriezies kameras virzienā un parādi fuk:))
nu nejau tās kameras salika,kad tu jau parakstiji līgumu,vai tad tu neredzēji,ka tās tur ir
Raksti atlūgumu un dodies prom no darba. Viņi kodīs pirkstos, kad trūks tāda lieliska darbaspēka, kāds biju Tu. ··· Videonovērošana (video novērošana): Videonovērošana darbā lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
cik liels rādiuss videonovērošanas kamerai āra (16)
Cik varētu būt liels radiuss videonovērošanas kamerai.Es saprotu,ka laikam katrai kamerai savs radiuss,nu tā ir liela,kā pie visām valsts iestādēm. Ir vajadzīgs zināt +- radiuss,lai varētu tālāk rīkoties,rakstīt ...
Kāpēc vienkārši nevar uzrakstīt iesniegumu policijai, un lai viņi ņemas ar kameras īpašnieku? Parasti, pie nopietnām iestādēm ir vairākas kameras kas viena otru pārklāj...,bet pie LMT vispār viss pārskatāms vismaz 2km rādiusā, par iekštelpam nemaz nerunājot! ir gan 360´ kameras, gan ļoti šaura leņķa - pateikt, nezinot kameras modeli, nereāli. Pat zinot modeli tas +/- diapazons ir stipri liels. Viss atkarīgs no tā - ko kameras uzstādītājs ir gribējis redzēt - konkrētu vietu vai visu ielu. katrai savs-,(pussferiskas ,apalas,ar noteiktu virzibu utl)...
atkarajas ne tikai no atveres ,bet ari no objektiva ipasibam!
biezi parametri nesakrit ar dokumentaciju-,tadel pie uzstadisanas nosaka aklas zonas tas parsedzot ar papildus iericem!
tas neko neizsaka -,4st. maju-,..kada ta kamera izskatas?
tad kaut ko var piebakstit,....
ja to var apskatit,caut tad var piedzit datus...
ir kameras nelielas gabaritos ar lielu lenki un izskirsanas speju , zoomu...
··· Videonovērošana (video novērošana): cik liels rādiuss ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Ko domājat par novērošanas kameru datu publiskošanu Rīgas Satiksmes transportā? (16)
Tagad Rīgas Satiksmes transportā ir uzsākat salona novērošanas kameru datu publiskošana monitoros, kas atrodas autobusos vai tramvajos. Man grūti izteikt vārdos, cik tas liekas absurdi - publicēt novērošanas kameru informāciju ...
Tev dereetu aiziet pie psihologa, vismaz . Iespeejams, tev kaut kaada vajaashanas maanija vai kas sakaraa ar muusdienu personas datu aizsardziibas absurdajiem noteikumiem. Tev bail, ka potenciaalaa bruute ieraudziis tevi tramvajaa, kaut arii esi pozicioneejis sevi kaa glauna autinja iipashnieku, kas nelieto sabiedrisko transportu? Meliem iisas kaajas!:) Un tās kameras kas filmē uz ielām/katra stūra tevi neuztrauc? Nu tāda tagad dzīve.... visus pieskata kā mazas bērnus, bet bērniem skolās pat tualetēs liek kameras:) Vecie čekisti gan jau tagad aiz skaudības nezin kur liekties, viņiem tādu iespēju totālai kontrolei nebija. mazliet pacietības un būs arī čips aiz ādas kā sunim un atteikties tādu sev implantēt nevarēsi. un viss tikai un vienīgi cilvēka paša labā, drošība utt.
tad šādas lietas liksies maznozīmīgas. bet viss pamazām un lēnām, kā varīt dzīvu vardi, lai nešūmējas. lēnām un ar pacietību.
puse taas kameras var mieriigi salikt feikaas, jo cilveki, kaa ierauga kameras, saak pavisam citadi uzvesties. Ir pat lloti ok. Tas pats attiecaas arii uz autobusu vadiitaajiem - kaa vinnus saak filmeet, ne paarsniedz aatrumu, ne piipee braucot , ne mobiilo vairs lieto.Paarbaudiits tiessi mnaa darbaa.
Taadi laiki , un taa ir viena no metodeem, kaa disciplineet cilveekus sabiedriskaa telpaa.
Un kameras nepatikai tikai tiem, kas ir pieradussi buut siveeni sabiedriskaas vietaas, transportaa utt.Dabiski, ka nepatiik, ka piegriezz skaabekli .
Forši! Pašam nav jānopūlas ar selfijiem. Un cik garnadžus šādi var pieķert. ··· Videonovērošana (video novērošana): Ko domājat par novērošanas ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu