Zibatmiņa (flash atmiņas kartes)

Zibatmiņa (flash atmiņas kartes) - jautājumi un diskusijas

Atmiņas karte Olympus fotoaparātam (4)
Sveicināti, Olympus fotoaparātu īpašnieki! Mans jautājums: vai Olympus fotoaparātā, kam oriģinālkompletācijā ir xD-picture Card, var izmantot kādu citu (piem., micro SD) atmiņas karti, izmantojot atbilstošu pāreju? Interesē ...
sūti augšā!
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xmicrosd+to+xd+adap
ter.TRS0&_nkw=microsd+to+xd+adapter&_sacat=0
xD standarts nav saderīgs ne ar vienu no poulārākajiem, vēlajos modeļos ar xD tika ieviests adapteris MASD-1 kas atļāva lietot sd un sdhc kartes, sdxc nederēs arī ar adapteri. Vai tava kamera atbalsta MASD-1, tev jameklē šeit:
http://www.olympusamerica.com/cpg_section/oima_microsd.asp
Manuprāt nevar.
Pašam ir nu jau pavecs Olympus SP-560UZ ko izmantoju fotogrāfēšanai un filmēšanai zem ūdens un ar šo problēmu saskāros jau sen.
Vēl viena "specifika" - šīs te xD kartes neesmu redzējis lielākas par 2 Gb, kas mūsdienās jau ir par maz.
=>Mavs Tavs aparāts nav "saderīgo" skaitā (pāris gadu par vecu), un xD standartam 2GB ir tehnoloģiskie griesti.
Tāds rezultāts agrāk vai vēlāk sagaidāms visiem standartiem, kas ir piesieti konkrētam ražotājam. Sony memorystiks ar mirst lēnā nāvē, bet soņka tomēr ir gana liels spēlētājs tirgū, lai turētu pie "dzīvības" izlaižot kameras ar duālo karšu atbalstu (MS +SD)
··· Zibatmiņa (flash atmiņas kartes): Atmiņas karte Olympus ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Zibatmiņas (USB flash) rakstīšanas ātrums (32)
Nesen sāku apgūt fleškas (iepriekš ar tām nebiju saskāries) un biju nepatīkami pārsteigts ar ātrumu , ar kādu failus var ievietot fleškā no datora , man 100mb vieglu mapīti pilnu ar bildēm pārvietoja uz flešku aptuveni ...
"Turklāt, visi faili, kas atrodas uz drsktopa kā faili nevis saites, aizņem operatīvo atmiņu."

nē, tā nav. "desktops" šai ziņā ir tāda pati mape, kā citas.
flaska sstrunts. Kkiniessi cep kopijas brendiem , un ja taada patraapaas....pluss arii ietilpiibu samelo pamatiigi. Pardod jau pat TB , bet iisteniiba 100x mazzak.
Tik leeni, kaa raksti , vienkaarssi nereaali , ka taa ir normaala brenda flashka.
No savas pieredzes varu teikt, ja failu ir daudz un mazi, tas prasa daudz vairaak laika, nekaa, ja tas ir viens un liels. Izmeeram ir noziime... :) :) :) zibatmiņas mēdz būt defektīvas. vienu reizi man gadījās divas no vietas tādas.

ir tāds mazs un labs softelis "check flash".

https://www.softpedia.com/get/System/Boot-Manager-Disk/Check-Flash.shtml

var pārbaudīt ar to. vai noformatēt zibatmiņu, tad paskatīties, kas notiek.
Vispār dotais modelis ir slavens ar salīdzinoši ļoti sliktu ātrumu un kaut arī skaitās USB3.0 tie 5-8Mb/s ir maksimums ko no viņa var izspiest rakstot daudzus mazus failus.
https://usb.userbenchmark.com/SpeedTest/1510/Kingston-DataTraveler-30

Bet 50 min - visdrīzāk bojāts flash vi USB ligzda kurā spraud. Paziņojumi par "peles pāristalēšanu" liek tomāt ka vaina ir tieši USB.
··· Zibatmiņa (flash atmiņas kartes): Zibatmiņas (USB flash) ... lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Pēkšņi neviena zibatmiņas karte ielikta datorā neatveras. (5)
Ir vairākas atmiņas kartes. Neviena neparādās, ka varētu atvērt
Skaidrā latviešu valodā izsakoties-"aizej tur,nezin kur,atnes to,nezin ko!" Ja jau jautātājs nav spējīgs paskaidrot sīkāk,precīzāk. Tad kādu gan atbildi var dot? Vai vispār tā karte parādās kā ierīce? Vai zibatmiņa tiek pievienota caur USB portu,vai ports ir USB2 vai USB3 ? Jeb tā zibatmiņa ir ievietojama ārējās atmiņas kartes slotā? Kāds windows tiek izmantots? Vai uz cita datora kartes atveras? Porta gļuks. Datora pārstartēšana var izārstēt. Tas kā vienkāršākais cēlonis. Vai fleškās lādēji datus no cita datora? Teiksim tā, ielādēji pie windows7,bet tagad mēģini atvērt pie windows 10. Tad parādās tādi faulti. Bet tas viss ir ārstējams. nopeerc aareejo usb flashku reader , maksaa kapeikas. Gan jau , ka ies uz to. Ieliec citā portā. Varbūt tur vispār kontakta nav. ··· Zibatmiņa (flash atmiņas kartes): Pēkšņi neviena zibatmiņas ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Parole atmiņas kartei (4)
Kā iespējams noņemt paroli mazajai micro atmiņas kartei? Ievietojot to telefonā vai datorā, prasa paroli. Agrāk neprasīja.
tajaa kartinnaa ir kaads softs ielaadeets , kas prasa paroles lai atveertu failus ? Kaa "safe vault "
Ir usb flaskas, kas naak ar taadiem softiem.....
https://kb-eu.sandisk.com/app/answers/detail/a_id/6971/~/sandisk-microsd-memory-card-is-write-protec
ted-or-locked
man liekas, nokijām bij opcija - uzlikt sdkartei paroli.
ja neviens neko nav darījis un neviens neko nezin, laikam jau jauna karte jāpērk
··· Zibatmiņa (flash atmiņas kartes): Parole atmiņas kartei lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Zibatmiņā nekopējas HD filmas (4)
16 Gb zibatmiņā nekopējas filmas , raksta , ka disks ir pilns. 12 Gb mapīte ar vecajām filmām kopējas bez problēmām. Vispār runa ir par 7 līdz piemēram 12 Gb filmām. Zibatmiņa ir formatēta ar FAT32 , ar exFAT mans XP kompis ...
Ja pareizi atceros, tad FAT32 datu nesējos nevar pārkopēt failus, kas ir lielāki par 4 GB, līdz ar to, ja ir nepieciešams glabāt lielāka izmēra datnes, tad zibatmiņa ir jāformatē kā NTFS. exfat priekš xp>
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=25026

vai arī formatēt puļķi uz ntfs. vesels lērums ar ierīcēm var to flešu ar ntfs neatpazīt.
Jap uz NTFS Liela daļa tā saucamo gudro televīzoru, multimērdiju vides atskaņotāji, kur ir lētāki zem vidējā neatpazīst NTFS, protams, ka Fatam-32 ierobežojums faila izmērā ir 4 GB, adresācija vairāk neatļauj, akmentiņš multimēdiju vides atskaņotāju ražotāju pusē, otrs varinats - pirms pirkšanas pārbnaudīt vai ieplānotā ierīce atpasīst NTFS. ··· Zibatmiņa (flash atmiņas kartes): Zibatmiņā nekopējas HD filmas lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Ārējā atmiņa planšetei - tās funkcionalitāte (7)
Vai tie čalīši RD-veikalā pareizi skaidro, ka planšetei (Lenovo TAB 2 A7) datorspēles (Google Play iegādātās) nav iespējams pilnībā pārcelt uz ārējo atmiņu (micro SD karti) tā, lai tās darbotos? Vai tiešām tā ir? Vai ...
Programmas ražotājs nosaka kādi dati var tikt glabāti uz sd kartes, un daudzi spēļu ražotāji neatļau šādu iespēju. Izeja ir noRootēt iekārtu, un ar roku salikt hardlinkus. Tiesa iekārtas garantija visdrīzāk tiks pazaudēta un neveiksmīga rootošanas procesa rezultātā var nobrikot iekārtu. Jā, tā varētu būt gan. Un tas drīzāk nevis ar planšeti pašu, bet ar spēlītes arhitektūru saistīts. :) sorry- 16GB iekšējo atmiņu janisb viedoklis
atbildeja ka to var izdarit
mainot iekartas palaisanas failu estatijumos,
kur nomaina plansetes atminu
uz instaleto sd kartes atminu,
garantija tiks zaudeta,ka ari pie kludainas iestatnes visa palaisanas sist.var uzkarties
Android operētājsistēmai ir tāda īpatnība, ka programmas tajā var palaist tikai no flash atmiņas, kas ierīcei jau ir iebūvēta; uz tās pašas atmiņas sēž arī pati operene.
Kāpēc - tas ir daļēji, lai ierobežotu vīrusu izplatību ar SD kartēm, daļēji lai ierīces ar laiku būtu jāpērk jaunas (flash atmiņa nolietojas, ar laiku ierīces sāk gļukot).
··· Zibatmiņa (flash atmiņas kartes): Ārējā atmiņa planšetei - ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Failu sistēma planšetei (5)
Sagribējās ielikt planšetei Samsung GT-N8000 vairāk atmiņas. Nopirku 128 gb karti. Vai planšete to sapratīs ? Kā sagatavot karti, kādā failu sistēmā formatēt ? Vai to var darīt uz PC ?
Ieliec karti planšetē un ļauj tai pašai to noformatēt. Tad būs droši, ka failu sistēma būs ok. Specenē rakstīts - microSD, up to 64 GB, tātad formatē kā gribi - nesapratīs...
Parasti tomēr noskaidro, ko iekārta cērt un tad pērk nevis otrādi :D
vienmēr laipni, Mavs :) ··· Zibatmiņa (flash atmiņas kartes): Failu sistēma planšetei lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kāpēc bojājās atmiņas kartes ? (6)
Kāpēc varētu sabojāties Micro SD atmiņas karte KINGSTON 32 Gb, kas ievietota Samsung Galaxy Note ? Pus gada laikā jau otrā karte ! Un ir dzirdēts, ka Kingstoniem ir lifetime warranty. Kā tā realizējas Latvijā ? Vai tiešām ...
SanDisk 16Gb mircoSDHC Class 10 Xtreme - tā pati bēda, un čeka protams vairs nav.
No tās izkopēt varu, bet ne izdzēst, ne noformatizēt...
Agrāk ar īpašu (bezmaksas progu) uz Windows XP Pro - varēja 90% šādu karšu atdzīvināt, bet ar 7 un 8 var likt kafijasdzirnaviņās :)
Ja dati ir ultra-svarīgi, tad var izvisrt un darīt, kā šai video:

https://www.youtube.com/watch?v=y-jrzsaT6ls
Bez tehniskām detaļām (slinkums aprakstīt) kartei nepatīk metodes ar kādam viņa tiek "aiztikta".
Ar to slimo daudzi Samsung ražojumu + ir aplikācijas ko labāk pie SD kartes nelaist.

lai izsargātos no nevēlamām darbībām ar SD vēlams ieslēgt:
"Developer options" > "Protect SD Card"

bet ir dažas līki uzrakstītas aplikācija kam tas nepatīk. Pēc ieslēgšanas pārbaudi vai kāda no aplikācijām nav pārstājusi strādāt.
LV ir garantija vismaz gads - ņem karti un čeku zobos, un dodies pie pārdevēja
Ja čeki pakāsti, tad tavas problēmas - met ārā un pērc nākamo.
Pērkot labāk izvēlēties clas 10 - tām parasti ir labāka kvalitātee
Formatizē no datora un iespejams ka aizies. Ja kompis neredz tad pārgriez uz pusēm un met ārā, un nākamreiz peseivo čeku :D
Man raspberry pi lētos kingstonus kādus 8 nokāva gada laikā, pārdevējs bija nelaimīgs, beigās iedeva clas 10 vietā, tā pārdzīvoja garantiju :D
··· Zibatmiņa (flash atmiņas kartes): Kāpēc bojājās atmiņas ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
32GB flash atmiņas kartē pieejami tikai 29GB (6)
Man ir 32gb flash atmiņas karte.Viņa ir tukša, bet rāda, ka brīvā atmiņa ir 29 gb..Kas par lietu, kā atgūt pazudušos 3 gb??
mormaala paraadiiba ..... nevienaa cietajaa diskaa nav pilnu Gb. tie nav pazuduši, tā ir rezerves atmiņa, pilnīgi visām flash tā ir Vecā labā mārketinga krāpšanās ar vienībām, tak jau drīzāk ir 29,88GB redzami. Atšķirību veido reizinātāju 1000 un 1024 atšķirības Varētu būt, ka kāds nieks ir slēptos failos vai paša ražotāja knifos, bet lielāks par 29,8gb tā vai tā nebūs. Tā ka 3GB neatgūsi, jo to vienkārši nav.
Piemēram, nopērkot 1TB=1024GB disku, reāli būs tikai ap 930GB. Jo lielākas vienības, jo lielāks kļūs iztrūkums :-)
varbnuut ir kaada tur zavoda proga ieksssaa? Nu, kodeets kas, vai antiviruss un cita zaraza? Saformee pa jauno to flashku, un darot to, izdzees vissu araa. Be tareizi te saka, tas reaalais ciopars vienmeer ir mazaaks, kaa uzrakstiitais. ··· Zibatmiņa (flash atmiņas kartes): 32GB flash atmiņas kartē ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu