Zibspuldze

Zibspuldze - jautājumi un diskusijas

Kur likt vecos padomju laiku fotoaparātus, zibspuldzes? (8)
Sveiki. Izrādās mājās ir padomju laiku fotoaparāts un zibspuldze. roka neceļās vnk izmest. Jautājums - kur likt? kam piedāvāt?
Uzdāvini man! Pamarinē vēl kādu brīdi: drīz varēsi pārdot kā retro un uzvārīties. Kads modelis? Kāds ir..? Vai atrādi bildi... Pārdot var dajebko, bet te prasās konkrētika. Ja labs objektīvs, var pārdot. Pārējais ir miskastei paredzēts. ··· Zibspuldze: Kur likt vecos padomju laiku ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Iesakiet AA akumulatorus zibspuldzei (8)
Kritēriji: liela izlādes strāva, svarīgi, lai blicene ātri uzladejās, un maza pašizlade. Cena, un mūža ilgums nav galvenais.
Manuprāt vienīgais, kam pievērst uzmanību ir mAh skaits - kaut kādi tur 2500 vai vairāk, nedomāju, ka zibspuldzes uzlādes ātrums mainās no akumulatora veida, ir taču kaut kādas normas un standarti, droši vien var lietot parastās AA baterijas arī un cik ātri uzlādējas, tik ātri arī uzlādējas..
Man kaut kādi UNiROSS 2500 AA akumulatori sienas pulkstenī ap gadu strādā, ja ne ilgāk.. tas par pašizlādes ātrumu.
sanyo eneloop Eneloopi ir labi, tiesa vai blicenei - neesmu pārliecināts. Viņiem ir ietilpība ir tikai 2000. Bet toties nezūud uzlāde laika gaitā. Melnie blicenei varētu būt labāki - tie bija, ja pareizi atceros 2500, bet tik ilgi uzlādi neturēja. Eneloopi bija vienīgie (kurus testēju), kam tiešām kapacitāte sakrita ar uzrādītajiem 2000. Citiem brandiem bija ~ par 100 mazāka kā tā, kas ir uz paciņas ... Tepat Rīgā var iegādāties Fujitsu HR-3UX 1,2V 2700mAh AA izmēra aķīšus fotogrāfēšanai. Tagad ir nopērkamas eneloop arī ar ietilpību 2500 mAh.

Es gan ieteiktu Energizer lithium (ultimate vai advanced). Tiesa - nav uzlādējamas un ir padārgas, bet ļoti labas.
··· Zibspuldze: Iesakiet AA akumulatorus ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kāds ir lietojis Metz zibspuldzes? (3)
Labprāt ieklausītos kāda pieredzē par šīm zibspuldzēm.
teicams zipeņu ražotājs, bet zipene jāizvēlas nevis pēc markas nosaukuma, bet gan pēc funkcijām kuras Tev ir vajadzīgas - ir Metz par 25LVL un Metz par 400LVL - pirms nesaproti ko Tev vajag, pirkt ir bezjēdzīgi neatkarīgi no brenda kas uzdrukāts uz mantas. Labas zibspuldzes, lietoju jau gadiem ilgi (vēl CCCP bija). Konkrētāk jau augstāk izteicās. Jautājums ex- un esošiem Metz lietotājiem: man pašam pieredzes nav, bet forumos esmu salasījis, ka uzlādes laiks ir KRIETNI ilgāks kā oriģinālajām zibspuldzēm. Pašam bija oriģinālā Canon zibene. Vai ir tāda problēma ar Metz, vai nav? Cik ir uzlādes laiks ar jaunām baterijām? Lūdzu NEKOMENTĒT, bet atbildēt konkrēti tiem, kam ir pieredze. ··· Zibspuldze: Kāds ir lietojis Metz ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu