Foto kursi pusaudžiem

Kur pusaudžiem apgūt foto mākslas pamatus?
Palasīju inetā, ka var it kā Fotoskola.lv, bet vai kāds ir mēģinājis tur mācīties, ir kāda pieredze?

Karmensita (2015-06-18 09:56)      pad laikos 34. prof teh skola bija foto nodaļa, vai tagad ir vasts skola, diemžēl nezinu

dogville (2015-06-18 10:06)    1 Nesaprotu,ar ko atshkjiras fotokursi pusaudzhiem no visparejiem fotokursiem...fotograafeet,taapat,kaa gleznot nevar tikai iemaaciit,tur jaabuut talantam un kadra izjuutai.

Karmensita (2015-06-18 11:26)      vajag sākt, DOGVILLE

tad tikai var noskaidrot, ir vai nav izjūta

Rinkulis (2015-06-18 16:11)  3 2 Kā nevar iemācīt? Gleznot nevar iemācīt? Kas par muļķībām... Talants - tas ir jēdziens, ko izgudrojuši slinki cilvēki, lai attaisnotu savu slinkumu un izskaidrotu citu cilvēku panākumus. VISU var iemācīties - VISU. Pat dziedāt var iemācīties tāds, kam rīkle nav dota.

Un fotomākslas pamatus vislabāk ir apgūt no sākuma patstāvīgi, tad varbūt domāt par kādu izglītības iestādi (pulciņu - Rīgas Skolēnu Pilī ir fotogrāfēšanas pulciņš) vai, ja nopietni, tad var mēģināt piekantēties par palīgu, kādam zināmam fotogrāfam.

regex (2016-04-24 20:07)      Labs resurss, kur aplūkot izglītības iestādes ir šeit:

http://www.niid.lv/niid_search?level_1=&qy=foto&x=0&y=0

Iespējams mācīties gan par budžeta līdzekļiem tā personīgajiem līdzekļiem. Lai veicas! :)

InJanis (2018-02-08 01:19)      Sveicinati !!!

Cik nju man ta saprasana no fotograpeshanas ( manuprat ta ir pilnigi atskiriga lieta no kauc kadas pasapmierinasanas,spaidot foto pogu kada digitala - modiga iekarta),bet....ko ws personigi esmu sev nolemis.
Ieskatities VEF kulturas pils majaslapa,
Atrast tur fotokluba Riga kontaktus
Ij sazinaties ar tiem fhoto guru, kas un ka.

P.S. Cik man zinams tad tas fotoklubs Riga Vef kulturas pili,ir loti,loti sen.Ij no vinu rindam ir nakusi isti fotoarenas dizgari.


Man jau personigi vairak interese iemacities dancinat, veco,labo,isteno fotoverki FED 3 (sikak skatieties manis ierosinato fototemu saja sadala )

Lai veicas

Līdzīgi jautājumi
Foto un fotografēšanas pamatu apguves portāli (8 atbildes)Foto kursi iesācējiem (8 atbildes)Foto apskates programma (9 atbildes)Pases foto (23 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu